4 کشتی کروز Evacuees در پایگاه نیروی هوایی تراویس تست مثبت برای ویروس

یکی دیگر از چهار آمریکایی منتشر شده از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی و پرواز بازگشت به ایالات متحده بیش از آخر هفته باید آزمایش مثبت برای رمان کروناویروس که باعث شیوع چین به گفته یک سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

چهار مسافران کروز که تا به حال شده است در قرنطینه با دیگر آمریکایی evacuees در پایگاه نیروی هوایی تراویس در کالیفرنیا در حال حاضر در حال ارسال به یک بیمارستان در اسپوکن, واشنگتن, برای, درمان, مقامات روز پنجشنبه گفت.

مسافر دیگر در میان بیش از 300 بودند که خانه پرواز ایالات متحده-اجاره هواپیما نیز قرار داده شده در سایر پایگاه های نظامی در کالیفرنیا و تگزاس در حالی که 13 “در معرض خطر” مسافران منتقل شدند به یک بیمارستان تخصصی در اوماها است.

هنگامی که آن را از منوی view در ژاپن الماس شاهزاده خانم بود که در زیر قرار داده شده است. اما بیش از 600 مسافر و خدمه آلوده شده اند با کروناویروس که باعث شیوع بزرگ در چین است. این ویروس باعث می شود یک شبه آنفولانزا و بیماری می تواند منجر به ذات الریه.

مراکز کنترل بیماری سخنگوی اسکات Pauley گفت: نتایج آزمون برای صدها نفر از مسافران کشتی کروز همچنان به شدت در ژاپن حتی پس از بازگشت به ایالات متحده است.

چهار بیماران منتقل شده به Spokane بیمارستان دوشنبه در میان کسانی که با مطلب اخیر نتایج آزمون. آنها نمی خواهد از هم جدا شده اند از دیگر مسافران در حالی که در پرواز بازگشت به ایالات متحده است.

دو نفر وارد بیمارستان دوشنبه در وضعیت مطلوب با دو انتظار می رود به زودی گفت: Christa Arguinchona که مدیریت ویژه واحد جداسازی در قلب مقدس مرکز پزشکی. بیمارستان یکی از 10 در کشور بودجه توسط کنگره به درمان های جدید و یا شدت بیماری های عفونی.

“خطر به جامعه از این فرایند خاص صفر است گفت:” باب لوتز از اسپوکن منطقه ای بهداشت و درمان منطقه در یک جلسه مطبوعاتی روز پنج شنبه در بیمارستان است.

11 آلوده در میان Evacuees درمان نبراسکا

در ضمن دو تا از 13 مسافران نظارت در بیمارستان تخصصی در نبراسکا باید پاک شده است این ویروس با توجه به دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا (UNMC). باقی مانده 11 که وارد ایالات متحده در فوریه. 17 تایید شده اند به ویروس.

با توجه به UNMC, 10 بیماران قرنطینه در مرکز ملی قرنطینه واحد در حالی که دو نفر دیگر پیوسته اند یک سوم بود که قبل از مراجعه به مجاور نبراسکا Biocontainment واحد به عنوان آنها نیاز به مراقبت های اضافی پس از بازگشت به ایالات متحده است.

همه بیماران باید اتاق های جداگانه به صبر خود را 14 روز دوره قرنطینه.

با گزارش از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im