4.1 روز دو برابر زمان برای Coronavirus نگران کننده

حیدرآباد: از دو برابر زمان برای کوروناویروس (Covid-19) در هند است که 4.1 روزها به دور از ایده آل 7.1 روز به عنوان حامل بدون علامت در حال آمدن به بیمارستان با علائم. این دو برابر شدن زمان محاسبه بر اساس تعداد بیمارانی که با علائم و تایید برای این بیماری است.

کارشناسان پزشکی می گویند که دو برابر افزايش يافته است به عنوان خوشه موارد پدید آمده در نقاط مختلف کشور و گزارش شده در حال حاضر.

این مرکز سازماندهی شده توسط Tablighi Jamaat در Nizamuddin در دهلی نو, دکتر ارتوپدی مخاطبین در Nellore و Wockhardt بیمارستان در بمبئی نمونه هایی از چه گروههایی هستند از موارد در حال ظهور از نقاط مختلف هند.

Dr K. K. Aggarwal, رئيس جمهور, کنفدراسیون انجمن پزشکی آسیا و اقیانوسیه گفت: زمان ایده آل که در آن هیچ خوشه یا گروه دو برابر شدن زمان 7.1 روز. آن مکان که در آن خوشه را نشات گرفته از دو برابر زمان است که در حال حاضر 4.1 روز.”

افزایش تعداد موارد در سراسر هند در کشورهای مختلف است که به عنوان پیش بینی شده توسط کارشناسان پزشکی.

یک مقام ارشد در حیدرآباد توضیح داد: “دو هفته آینده را ببینید افزایش Covid-19 مراکز. پس از آن تنها دولت می تواند اجازه می دهد آنها را برای رفتن به بیمارستان های خصوصی برای مهار. این است که به عنوان یک انتظار سناریو که در نهایت تست های بیشتر در حال انجام هستند و تماس با ردیابی است که اتفاق می افتد به عنوان در هر دستورالعمل. این به این معنی پراکنده موارد با تماس با سابقه و شدید زجر تنفسی نیز خواهد آمد به بیمارستان. مرگ دو نفر در Osmania بیمارستان عمومی و یک مورد ایمنی بدن به خطر بیافتد کودک در Niloufer بیمارستان نمونه هستند.”

ضد بدن تست برای بهداشت و درمان کارگران که در خط مقدم حامل ویروس را نشانه ای از سطح anti-بدن تولید می شود به مبارزه با ویروس ها و پاسخ سیستم ایمنی بدن نسبت به آن. در حالی که این تنها یک نمونه آن را به یک ارزیابی از نحوه کسانی که در معرض ویروس و حامل بدون علامت هستند در پاسخ به این ویروس.

ارشد دکتر توضیح داد: “در حال حاضر ما در حال گرفتن سواب گلو برای موارد مشکوک آن وقت گیر است. از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در حال حاضر مجموعه ای برای شروع آزمایش خون و این منجر خواهد شد به تعداد بیشتری از آزمایشات است. اما آن را نیز به یک ایده از گسترش. این ما را قادر به درک خوشه گسترش در جوامع و علامت آن مکان که در آن گسترده روش های پیشگیری و درمان می تواند انجام شود.”

این ICMR گرفتن اطلاعات از همه اصلی کانال های فاضلاب در شهرستان به عنوان آنها را به آزمون حضور ویروس در فاضلاب. دانشمندان در تماس با پزشکان و مسئولان شهرداری به این کار می کند.

Dr Mustufa Afzal, بیماری های عفونی, متخصص توضیح داد: “ویروس ریختن از طریق قطرات از دهان علاوه بر ادرار و مدفوع. این ویروس در سیستم فاضلاب است که انتقال از طریق پشه و houseflies. ما باید برای بررسی در بار ویروس در سیستم فاضلاب است که بخشی از روند اپیدمیولوژیک. این مراحل را می توان برای کنترل گسترش ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de