3M, شکایت بیش از یک شرکت دیگر مشخص شده تا ارائه به شهر نیویورک از N95 ماسک

3M, بزرگترین ساز N95 PPE ماسک در این کشور شکایت کرد شرکت های دیگر برای ارائه به فروش شهر نیویورک آسیا N95 ماسک برای $45 میلیون.

3M ادعا می کند این شرکت در نیوجرسی مبتنی بر عملکرد عرضه نشده مجاز به توزیع ماسک و تلاش کرده بودند به باد خود را به قیمت بیش از 500 درصد در نیویورک است.

عملکرد عرضه شده بود که آنها را به شهر در آوریل 30—زمانی که تعداد CCP (دیروز) ویروس موارد تا به حال سر به فلک کشید و بیمارستان ها تلاش خود را, کارگران تجهیزات حفاظتی. قیمت: بیش از 6 دلار به یک ماسک با توجه به طرح دعوی در دادگاه. 3M به فروش می رساند و آنها را در یک لیست قیمت از بیش از $1.

CHINA-HEALTH-VIRUS
یک کارگر تولید ماسک محافظ در یک کارخانه در هاندان شهرستان استان هبی چین در فوریه. 28 سال 2020. (STR/خبرگزاری گتی ایماژ)

3M به نام عملکرد عرضه را به نیویورک “شدید قیمت درآوردن” با توجه به طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در منهتن در مارس 10.

هر چند مورد بار خوانده شده مانند یک استاندارد علامت تجاری و تبلیغات نادرست در مورد آن برجسته اتهامات گسترده قیمت سنگ آهن در بازار ظاهر در همه جا پس اضطراری ملی آغاز شد. این شرکت اقدام قانونی وجوش با هل از مقامات فدرال و دولت های ایالتی برای سرکوب قیمت درآوردن و دیگر اتهام تقلب در CCP ویروس همه گیر.

عملکرد عرضه شده است هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به این اتهامات در دادگاه است.

“3M است و نه افزایش قیمت است که آن را هزینه برای 3M ماسک به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع. متاسفانه هر تعداد از ستمكاران به دنبال بهره برداری از زمان اضطراری برای بهداشت عمومی و شکار بی گناه احزاب از طریق انواع کلاهبرداری مربوط به N95 3M ماسک و دیگر محصولات در تقاضای بالا” 3M نوشت: در شکایت است.

US-HEALTH-VIRUS-NURSES
عضو کادر پزشکی گوش به عنوان مرکز پزشکی مونته فیور پرستاران تلفنی برای N95 ماسک و دیگر انتقادی PPE برای رسیدگی به COVID-19 بیماری همه گیر در نیویورک در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. (Bryan R. Smith / خبرگزاری گتی ایماژ)

“شخصیت های نا مشروع خود ادامه بده به استفاده از مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان و دیگران در زمان نیاز و تجارت خاموش شهرت 3M نام تجاری و علامت. [این] متهم است یک مثال از این رفتار غیر قانونی.”

اگر شرکت برنده خسارت در طرح دعوی در دادگاه 3M کمک خواهد کرد آنها را به موسسات خیریه کار در COVID-19 امداد شکایت گفت.

در طرح دعوی در دادگاه 3M گفت: آن را عرضه کرده است کارکنان مراقبت های بهداشتی با 10 میلیون N95 ماسک در آخرین هفته از ماه مارس و در حال برنامه ریزی در حال قادر به 1.1 میلیارد ماسک یک سال است.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im