39 بیشتر پردازنده ژاپن کشتی کروز جدید کروناویروس – وزیر

“ما تایید کرده اند که 4 نفر در میان کسانی که در بیمارستان بستری هستند در یک بیماری جدی یا بر روی یک دستگاه تهویه و یا در واحد مراقبت های ویژه’ وزیر می گوید

منتشر شده 8:15 در فوریه 12 سال 2020

به روز شده در 8:15 در فوریه 12 سال 2020

STUCK. A passenger aboard the Diamond Princess cruise ship waves to the media upon arriving at Yokohama port on February 6, 2020. Photo by Kazuhiro Nogi/AFP

گیر کرده است. یک مسافر روی عرشه الماس شاهزاده کشتی کروز امواج به رسانه ها پس از ورود در بندر یوکوهاما در فوریه 6 سال 2020 است. عکس Kazuhiro Nogi/AFP

توکیو ژاپن – اضافی 39 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم کروز کشتی به سواحل ژاپن را آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس, ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: پنج شنبه, فوریه 12, آوردن مجموع 174.

“خارج از 53 جدید نتایج آزمون 39 نفر پیدا مثبت,” او گفت:, و اضافه کرد که یک قرنطینه رسمی نیز شده بود با این ویروس آلوده. (بخوانید: Coronavirus مرگ و میر می رسد 1,110 – جلالی:)

او اضافه کرد که: “در این مرحله ما تایید کرده اند که 4 نفر در میان کسانی که در بیمارستان بستری هستند در یک بیماری جدی یا بر روی یک دستگاه تهویه و یا در یک واحد مراقبت های ویژه.”

الماس شاهزاده خانم بوده است در قرنطینه پس از ورود کردن, ژاپنی, ساحل اوایل هفته گذشته پس از این ویروس شناسایی شد در سابق مسافری که خاموش کردم کشتی در ماه گذشته در هنگ کنگ.

هنگامی که قایق وارد کردن ژاپن مقامات در ابتدا تست شده و نزدیک به 300 نفر از 3,711 سرنشین برای این ویروس به تدریج تخلیه ده ها تن بودند که آلوده به محلی تجهیزات پزشکی.

در روزهای اخیر تست گسترش داده است به کسانی که با نشانه های جدید و یا کسانی که تا به حال تماس نزدیک با دیگر آلوده مسافران یا خدمه.

کسانی که باقی می ماند در کشتی خواسته شده را به ماندن در داخل کابین و اجازه تنها به طور خلاصه بر روی باز کردن عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

آنها خواسته شده است به پوشیدن ماسک و نگه داشتن یک فاصله از یکدیگر در هنگام خارج و با توجه به دماسنج به طور منظم نظارت بر درجه حرارت.

کشتی است که انتظار می رود به ماندن در قرنطینه تا فوریه 19 – 14 روز پس از جداسازی دوره آغاز شد. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im