حدود 350 تخلیه شهروندان آمریکایی بودند که زندگی در نزدیکی coronavirus کانون در ووهان چین خواهد شد قرار داده شده در زیر اجباری قرنطینه فدرال در دو پایگاه در کالیفرنیا شروع از شنبه با توجه به نظامی است.

دو بخش از دولت تخلیه پروازهای ترک و چین وارد و در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال کالیفرنیا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در روز چهارشنبه.

هواپیماهای برگزار شد در مجموع حدود 350 مسافر است.

یکی از هواپیماها را در حال حاضر سر به میرامار Marine Corps Air Station و دیگر باقی خواهد ماند و در پایگاه نیروی هوایی تراویس گفت: ارتش در بیانیه ای.

“همانطور که قبلا اعلام شد این افراد خواهد بود موضوع را به CDC موفق 14 روز در قرنطینه” در این بیانیه با اشاره به مراکز کنترل بیماری و اضافه کرد که وزارت دفاع “را با همکاری ما بین همکاران و در ادامه به ارائه پشتیبانی به این وضعیت به عنوان درخواست.”

Fox40, KCRA و محلی دیگر رسانه های خبری نشان داد که فیلم از وزارت امور خارجه هواپیما پس از رسیدن به پایگاه نیروی هوایی تراویس در روز یکشنبه است.

در یک بیانیه تراویس پایگاه نیروی هوایی واقع در فیرفیلد گفت: evacuees برگزار خواهد شد دور از روی پایه مسکونی مسکن.

“افراد در حال حاضر در مسکن در حال تماس و جایگزین امن جایگزین ترتیبات” این بیانیه افزود که وزارت بهداشت و خدمات انسانی “خواهد بود مسئول برای همه, مراقبت از حمل و نقل و امنیت evacuees در طول دوره قرنطینه.”

رژیم چین اجرا مستندات و قرنطينه ووهان و چندین شهر دیگر در تلاش برای جلوگیری از شیوع هر چند مردم محلی و منابع بیمارستانی گفته اند Epoch Times وجود دارد که وضعیت به نظر می رسد به مراتب وخیم تر از آنچه که رژیم اجازه به بقیه جهان است.

mahjong coronavirus china
مردان چینی تمام پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها بازی فال ماهجونگ در یک پارک در پکن چین در ژانویه. 31, 2020. (Kevin Frayer/گتی ایماژ)

بیش از یک هفته پیش در وزارت امور خارجه انجام شده خود را برای اولین بار تخلیه ماموریت به حدود 195 مردم بازگشت به ایالات متحده است. آنها در حال برگزار شد و در انزوا در یک پایگاه در شهرستان ریورساید کالیفرنیا.

یک کودک که در حال قرنطینه در کنار رودخانه به بیمارستان بردند بعد از تجربه یک تب و گفت: مقامات. این شهرستان ریورساید آژانس بهداشت گفت: این کودک به همراه پدر و مادر گرفته بود به کنار رودخانه دانشگاه نظام بهداشتی-درمانی توسط آمبولانس برای آزمایش و مشاهده است. مقامات گفت که نتایج تست برای coronavirus هنوز دوباره.

کودک خواهد شد تست قبل از نمونه ارسال خواهد شد به CDC با نتایج مورد انتظار در هفته بعد مقامات گفت. با وجود این به روز رسانی هیچ مورد از coronavirus تایید شده است و تا کنون در شهرستان ریورساید واقع در نزدیکی لس آنجلس آژانس مطمئن باشید.

تا کنون 11 نفر تایید شده اند در ایالات متحده است. شش نفر از آنها در کالیفرنیا و شامل افراد و یا زن و شوهر از افرادی که به تازگی از سفر به ووهان. دو نفر در سن بنیتو شهرستان بودند با عجله به یک سان فرانسیسکو بیمارستان در روز دوشنبه این شهر را تایید کرد, در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de