34 Coronavirus موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا (CDC

سی و چهار بیماران دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در آمریکا مقامات فدرال و گفت: روز جمعه پس از دیگری بیمار آزمایش مثبت اواخر پنج شنبه.

بیست و یک بيماران عودت از کشورهای خارجی توسط وزارت امور خارجه. گروهها قرنطینه در پایگاه های نظامی پس از عودت از الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن صدها نفر از عفونت پدید آمده و ووهان چین که در آن ویروس پدید آمده در دسامبر 2019.

اما سه نفر از 21 بيمار مسافر در کشتی است که لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت.

دیگر 13 نفر نبودند در میان این گروه بودند که عودت. تعداد یکی کمتر از تعدادی است که CDC ذکر شده در وب سایت خود را به عنوان از بعد از ظهر جمعه.

آخرین بیمار برای تست مثبت بود و در Humboldt County California. که بیمار در بازگشت از سرزمین اصلی چین دکتر نانسی r. schultze ، بالا CDC رسمی به خبرنگاران گفت: در یک تماس تلفنی در روز جمعه. وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت که تماس نزدیک بیمار است که نشان دادن علائم و در حال آزمایش است. هر دو “هستند و به خوبی انجام می دهند و خود را منزوی در خانه” این گروه در بیانیه ای گفت.

Flight Evacuating American Cruise Ship Passengers Exposed To Coronavirus In Japan Arrives In US
اتوبوس حامل آمریکایی evacuees از الماس شاهزاده کشتی کروز ترک باند در پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, on Feb. در 17 سال 2020 است. (Edward A. Ornelas/گتی ایماژ)

در اکثر موارد هر دو در میان عودت افراد و دیگر دسته بندی ها در کالیفرنیا است.

همه این موارد در میان غیر عودت افراد به نظر می رسد در افرادی که به تازگی از چین و یا در میان افرادی که در تماس نزدیک با افرادی که به تازگی از سفر به چین است.

CDC در حال حاضر شکستن تعدادی از موارد در میان کسانی که عودت از ژاپن و یا چین و شمارش آنها را به طور جداگانه از بقیه چون سابق گروه “را منعکس نمی کند انتقال و خطر به طور کلی در ایالات متحده” r. schultze ، گفت:.

چرا که مسافران در الماس شاهزاده در یک محیط با دیگران از جمله افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس, مقامات ایالات متحده انتظار می رود برای دیدن موارد اضافی از COVID-19 بیماری این ویروس باعث می شود در میان آنها. بسیاری از کسانی که عودت بیش از سن 60 بدین معنی که ممکن است تجربه دیگر مسائل پزشکی نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

مقامات بر این باورند که “ممکن است حتی به احتمال زیاد” که در جامعه گسترش ویروس ممکن است اتفاق می افتد, r. schultze ، گفت که مقامات در حال برنامه ریزی برای مقابله با چنین گسترش یابد. محلی گسترش ویروس را آغاز کرده است در کشورهای خارج از چین از جمله ژاپن و کره جنوبی.

و اشاره کرد که مدارس و کسب و کار شده اند تعطیل در برخی از نقاط آسیا و مدیر CDC مرکز مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: “در روز ممکن است زمانی که ما نیاز به چنین اقدامات در ایالات متحده است.”

Buses believed to carry the U.S. passengers of the cruise ship Diamond Princess, where dozens of passengers were tested positive for coronavirus, leave the Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama
اتوبوس اعتقاد به حمل در ایالات متحده مسافران کشتی کروز الماس شاهزاده ترک Daikoku اسکله کروز ترمینال یوکوهاما در جنوب توکیو ژاپن در فوریه. در 17 سال 2020 است. (Athit Perawongmetha/فردا نیوز)

بیماران آلوده مجاز به هیئت مدیره هواپیما

مقامات فشرده در تصمیم گیری شامل بیمارانی که آزمایش مثبت در بازگشت از الماس شاهزاده مسافران است.

نمونه از مسافران به دست آمد 48 تا 72 ساعت قبل از مسافر سوار وزارت امور خارجه-جدولها هواپیما, Ian Brownlee یک اقدام دستیار وزیر برای این وزارت به خبرنگاران گفت:. نتایج در آمد و به مسافران در اتوبوس در راه خود را به فرودگاه دکتر ویلیام والترز یکی دیگر از مقامات وزارت امور خارجه آمریکا اضافه شده است. سپس نتایج آزمایشگاهی نشان دادن نتایج مثبت در میان مردم نشان دادن علائم در آمد.

بیماران منتقل شده به یک منطقه جدا در پشت هواپیما مقامات وزارت امور خارجه گفت: در اوایل این هفته. پلاستیک را کاهش داده و در هر چهار طرف یک بلوک از 18 کرسی با یک ورودی و یک خروجی.

“که هر دو محافظت بقیه مسافران و بقیه خدمه از هر گونه گسترش یافته است. هر تعامل با مسافران که در داخل انزوای منطقه بسیار عمدی است—آن را برنامه ریزی شده, و آن را بسیار با دقت انجام شود,” والترز به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

تصمیم به اجازه بیماران آلوده بر روی این هواپیما ساخته شده بود توسط مقامات وزارت امور خارجه.

“تصمیم من فکر می کنم یکی از سمت راست بود در آوردن این افراد خانه” والترز گفت.

“این تصمیم گیری های دشوار که ما با آن مواجه روزمره و ما در حال ساخت آن تصمیم گیری در زمان واقعی” r. schultze ، اضافه شده است.

آمریکایی ها با توجه به سفر خارج از کشور نباید مشاهده چنین بازگشت پرواز به عنوان استاندارد عمل توسط دولت ایالات متحده Brownley هشدار داد, مشاوره آمریکایی ها به تجدید نظر در سفر با کشتی کروز به در یا از آسیا است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im