33 ساله عضو لوئیزیانا فرماندار کارکنان می میرد از CCP ویروس عوارض

A 33-year-old عضو لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز کارکنان سالگی به علت عوارض ناشی از CCP ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

مارس دونن خدمت در دفتر فرماندار از ناتوانی امور.

“این است که با قلب سنگین است که ما سوگواری از دست دادن عزیز ما مارس” ادواردز گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“او روشن هر روز با لبخند او بود یک دارایی فوق العاده به تیم ما و الهام بخش برای همه کسانی که او را ملاقات کرد.”

دان به عنوان صندلی از لوئیزیانا معلولیت رشدی شورای اسلامی شد و یک بخشی از دولت به عنوان یک مدل کارفرما و گروه ضربت ادواردز در بیانیه ای گفت:.

“من افتخار می کنم به یک مدافع مثل مارس در نیروی کار و در کارکنان. او مجموعه ای به عنوان مثال بزرگ چگونه کسب و کارهای دیگر می تواند نیروی کار خود را بیشتر فراگیر” ادواردز گفت.

john bel edwards
رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز مذاکرات در Baton Rouge, La., در سپتامبر. 20, 2018. (AP Photo/ملیندا Deslatte فایل)

ادواردز اعلام کرد دونن مرگ در همان روز در ایالات متحده و در مجموع گزارش CCP ویروس مرگ و میر افزایش به بیش از 2000. در سراسر کشور وجود دارد بیش از 121,000 موارد تایید شده.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

لوئیزیانا در حال حاضر دارای بیش از 3000 موارد و اعداد در حال بالا رفتن سرعت. دولت و وزارت بهداشت می گوید آن است که نظارت بر خوشه در شش خانه های سالمندان. وزارت کار برای جلوگیری از گسترش در امکانات سخنگوی Mindy Faciane گفت.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im