3,000 تخت آماده در Telangana برای coronavirus موارد

حیدرآباد: وضعیت 24-year-old man who بستری شد به گاندی کلی بیمارستان (GGH) در این شهر روز دوشنبه بعد از تست مثبت برای coronavirus عفونت پایدار بود وزیر بهداشت Etela Startengine گفت: در روز سه شنبه. “در واقع وضعیت او بهبود یافته است از شنبه” آقای Rajender گفت.

وزیر در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که در مجموع 88 نفر بود که در تماس با بیمار در طول سفر خود از بنگلور به شهر و متعاقبا شده اند تماس گرفته و توصیه به بازدید از بیمارستان گاندی برای Covid-19 انجام شد.

از این 45 نفر در حال حاضر گزارش به GGH از جمله 20 نفر از کارکنان بیمارستان آپولو در سکوندربد. بقیه نیز در آینده به زودی برای آزمون, او گفت:.

پاسخ به یک سوال گفت: هر چند دولت مرکزی دستورالعمل نیست حکم یک آزمون برای کسانی که نمایش نه هر گونه علائم و دولت بود و نه گرفتن هر گونه شانس و تصمیم گرفته بود به جلو بروید و انجام آزمایشات.

او گفت که یک تیم از مقامات بهداشت به زودی بازدید کرالا که قبلا با موفقیت کنترل گسترش ویروس Nipah و تبدیل به اطراف و سلامت سه Covid-19 بيمار در ماه گذشته. “ما به یاد بگیرند که خود را از تجربه و مطالعه چگونه آنها آن را انجام داد” او گفت:.

دولت گسترده و ترتیبات برای هر احتمالی او گفت: توضیح بیشتر که تا روز شنبه آن را مرتب کرده بود و در مجموع 3000 تخت در بيمارستان های دولتی و مراکز آموزشی اجرا توسط بخش خصوصی مدیریت در سراسر کشور.

“ما تصمیم به اضافه کردن بیمارستان دولتی در Vikarabad به برنامه ریزی برای ایجاد تخت های بیشتر در انزوا بخش. ما شده اند در تماس با بازنشسته های پزشکی, اساتید و پزشکان دیگر و همچنین پرسنل پرستاری که ابراز تمایل به بازگشت به کار در صورتی که نیاز ناشی می شود اگر وجود دارد بیشتر موارد این بیماری در,” او گفت:.

“رئیس جمهوری منتشر کرده است `100 کرور برای هزینه های اضطراری برای کنترل این بیماری است. وجود دارد مطلقا هیچ نیاز به هر گونه هراس یا ترس در مورد این بیماری است. مردم باید آرام باقی می ماند,” Startengine گفت.

وزیر گفت: با توجه به مطالعات 81 درصد از تمام Covid-19 موارد خفیف و شبیه یک سرماخوردگی. چهارده درصد از تمام کسانی که بستری برای درمان worldover درمان شده است و فقط سه درصد از آن منجر به مرگ و میر او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im