سه زن پس از فوت به طور غیرقانونی عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک در نزدیکی سن دیگو, کالیفرنیا, قبل از گم شدن در لاگونا کوه با توجه به گشت مرزی مقامات.

این سه نفر بخشی از یک گروه از پنج مهاجران غیر مجاز که سفر در طول مرز در شب دوشنبه گفت: رئیس گشت عامل هارون Heitke در بیانیه ای.

“متاسفانه تلاش های نجات به صورت 3 از 5 نفر ناموفق بودند. سه نفر باقی مانده در کوه فوت کرده اند. با توجه به آب و هوایی شدید, بازیابی بدن باید صبر کنید تا فردا” او در توییتر نوشت.

این سازمان گفت که در جمعه گشت بزرگراه کالیفرنیا دریافت 911 تماس بگیرید و قبل از اینکه پلیس کنندگان رله اطلاعات به ماموران مرزبانی از یک گروه نیاز به توجه فوری پزشکی در لاگونا کوه.

“به آنها نزدیک منطقه عوامل شروع به جستجو برای پیدا کردن گروه در از راه دور و ناهموار زمین” در انتشار اخبار گفت. عوامل پس از آن واقع شده دو نفر از این گروه شناسایی شده و آنها را به عنوان اتباع مکزیکی که وارد ایالات متحده به طور غیر قانونی.

عوامل بعدها قادر به قرار دادن سه زن و عوامل “به سرعت ترياژ شده هر دو آنها و تلاش برای احیای” دو تا از آنها را “بی فایده” قبل از تلاش برای نجات زن سوم بود که “در داخل و خارج از آگاهی” با توجه به انتشار اخبار.

“با توجه به آب و هوای نامساعد همه نجات تلاش های بی ثمر بودند و همه نجات بخش تلاش شد خسته” آن گفت:, و اضافه کرد که این سه نفر در نهایت تسلیم به صدمات خود را.

Heitke در انتشار گفت و با مرگ آنها می تواند اجتناب شده است.

“ما گفت: این بار آیا محل زندگی شما و یا زندگی شما عزیزان را در دست ظالم قاچاقچیان او گفت:” در انتشار. “من افتخار می کنم از تلاش های قهرمانانه است که این عوامل و شرکای ما ساخته شده برای پیدا کردن و ارائه کمک به کسانی که نیاز دارند. عوامل ما همچنین قرار دادن زندگی خود را در خطر تراورس مسیرهای خطرناک است که این سازمان های جنایی قاچاق افراد از طریق در تلاش برای جلوگیری از دلهره.”

دو نفر از این گروه دستگیر شده بودند توسط عوامل گشت مرزی به ظن غیر قانونی ورود به کشور گرفته شد و به مرکز پردازش با توجه به مرز گشت.

یک طوفان چند اینچ از برف کوه لاگونا در روز دوشنبه با توجه به محلی ایستگاه KSWB.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su