Shutterstock Image

Shutterstock تصویر

شهر lucena فیلیپین – سه Bicol 4 مورد جدید از بیماری کروناویروس در حال پزشکی frontliners با توجه به بخش سلامت مرکز توسعه سلامت (DOH-CHD) در Bicol در روز شنبه, مارس 28 آوردن شماره ثبت از coronavirus موارد در منطقه به 38.

DOH CHD Bicol گفت که بیمار #36 28 ساله زن از شهر lucena. او به تجربه علائم بیماری کروناویروس در مارس 30, اما تنها مشورت پزشکان در Bicol منطقه ای آموزش و تدریس بیمارستان (BRTTH) در دوشنبه 27 آوریل ،

بیمار #37 توسط یک زن 54 ساله نر. بیمار #38 توسط یک زن 56 ساله زن اولین مورد از شهرستان لیگو.

هر دو نشان نداد علائم COVID-19 اما هنوز هم رفت و به پزشکان و آزمایشات نشان داد که آنها این بیماری است.

قبلا 5 frontliners تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری در Bicol.

بیمار #35 است نه یک کارگر سلامت و جزئیات بیشتر در مورد شخص او داده شده DOH.

4 مورد جدید متعلق به گروهی از 45 مورد که مورد آزمایش قرار گرفتند, 41 از آنها ندارد COVID-19.

در Bicol 6 استان, Albay دارای بالاترین تعداد COVID-19 بيمار با 30 مورد. Camarines Sur دارای 7 و Catanduanes یکی است. وجود دارد در حال حاضر 296 موارد مشکوک در منطقه است.

Albay استان تا به حال 5 مرگ و میر از بیماری کروناویروس در حالی که نگا شهرستان و Catanduanes تا به حال یک مورد مرگ در هر.

DOH ردیاب, داده, اما, نشان می دهد که Albay دارای 25 coronavirus موارد از شنبه. حداقل 6 بهبود یافته اند اما 2 فوت ناشی از این بیماری است.

با وجود افزایش تعداد coronavirus موارد در Albay, ملی به دولت در درون سازمان نیروی کار کاهش داد و این استان را افزایش جامعه قرنطینه (ECQ) به طور کلی جامعه قرنطینه (GCQ).

DOH CHD Bicol خاطر نشان کرد که ECQ باقی مانده است در اثر. ساکنان هنوز هم باید مطابق با دستورالعمل ها و بخشنامه ها. این GCQ را به اثر در تاریخ 1 مه. (بخوانید: Salceda ترس موج دوم نقل پور تماس ردیابی و تست)

آژانس خواست ساکنان به ادامه ماندن در خانه برای به حداقل رساندن خطر عفونت.

DOH گفت که وجود دارد 7,958 coronavirus موارد در کشور از سه شنبه. مرگ و میر رسیده 530 در حالی که 975 coronavirus بیماران بهبود یافته اند. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im