Shamshabad: سه ماه پس از این مورد است که یادآوری این کشور از وحشتناک 2012 Nirbhaya مورد تجاوز به عنف. سه ماه پس از روده غم انگیز است که پر از زنان در این کشور با ترس و ناامنی. سه ماه پس از دامپزشک Disha مورد تجاوز قرار گرفت و به قتل رساندند بدن او سوخته توسط چهار مرد در NH-44.

یک هفته پیش از روز بین المللی زنان DC تصمیم به انجام برخی سهام-مصرف در اقدامات در زنان امنیت در منطقه است که در حال حاضر بدنام برای خشونت Disha مورد. با کمال تعجب به نظر می رسد که Shamshabad پلیس فنر به عمل است.

پس از بازدید از صحنه جرم می یابد این ترکیب که در آن تجاوز به عنف صورت گرفت مهر و موم شده و یک دیوار ساخته شده در اطراف. اما اطمینان حاصل شود که زنان امنیت ؟ مردم محلی می گویند که پلیس شروع به گشت زنی در منطقه از طریق شب بیشتر از قبل. “ما خوشحال هستند. پلیس نگه داشتن یک چک در سراسر منطقه به طور منظم پس از این حادثه. زنان احساس امن تر در اینجا در حال حاضر” ساکن نزدیک به 200 متر از جرم نقطه گفت.

یکی دیگر از ساکنان که صاحب یک فروشگاه سیگار در همان منطقه گفت: “تنها شب گذشته پلیس آمد به فروشگاه من در حالی که گشت زنی در حدود 3 بعد از ظهر و دستور من به آن نزدیک است.”

در حالی که یکی را ببینید کامیون پارک شده در بنگلور-حیدرآباد بزرگراه, پلیس می گویند پارکینگ کامیون ها در این منطقه تا Tondupally ممنوع است. “ما در حال کار بر روی این وضعیت به طور منظم. عمده و لکه های تیره را در امتداد بزرگراه شناسایی شده اند CCTVs نصب شده اند و به پارکینگ کامیون ها ممنوع شده است با ثبت نام تابلوهای نصب شده برای همان” بازرس R. Venkatesh از Shamshabad پیر ایستگاه پلیس گفت: Deccan Chronicle.

با این حال برخی از مسائل وجود دارد که در آن ساکنان هنوز هم در انتظار اقدام پلیس. کسانی که زندگی در نزدیکی Tondupally پلازا خواستار اصلاح جدید مشروب سیاست است که اجازه می دهد پنج مشروب مغازه ها برای باز کردن در یک تا دو کیلومتر شعاع.

“مشروب فروش در امتداد بزرگراه بزرگترین عاملی است که باعث می شود ما در محلات نا امن” ساکن در Shamshabad ایجاد کرد گفت:.

عامل دیگری که پرسش در مورد ایمنی زنان وجود SOS غرفه در بنگلور-حیدرآباد بزرگراه. آنها به نظر می رسد کمی استفاده کنید. اولین SOS غرفه یکی می یابد حداقل هفت کیلومتر دور از Shamshabad پیر ایستگاه پلیس یا RGIA ایستگاه پلیس.

علاوه بر تلاش برای ایجاد یک تماس پریشانی وجود دارد هیچ پاسخ از کنترل ایستگاه. بازرس R. Venkatesh نگهداری می شود که این غرفه در سوال سقوط تحت صلاحیت ملی بزرگراه اقتدار هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im