3 گمشده گرجستان کودکان یافت امن در ایندیانا, Amber Alert لغو

سه گمشده گرجستان کودکان بودند که این موضوع از یک Amber Alert یافت شد چند متحده راه در ایندیانا گفت: پلیس.

مقامات گفت: 5 سال پاییز اصالت 6 ساله علفزار اصالت و 3 ساله Kole Gentry—همراه با مادر خود داشت و در ایندیانا Fox5 گزارش شده است.

این کودکان گفته اند که از ربوده شدن پدر خود مارشال هارون Gentry در حدود 12 p. m. روز شنبه در سنت مری گرجستان کمدن شهرستان کلانتر دفتر گفت.

با توجه به WSFA مقامات نیز در بر داشت پدر خود را با کودکان. ایندیانا مقامات در حال حاضر در تلاش برای بررسی اینکه آیا آنها به طور داوطلبانه چپ گرجستان است.

Epoch Times Photo
سمت چپ: علفزار Lin Gentry پاییز Leann اصالت & Kole هارون Gentry راست: مارشال هارون Gentry. (Georgia State گشت)

کهربا هشدار بود گفت: کودکان با پدر خود که گفته می شود به شدت مسلح در حالی که به گفته مقامات این کودکان در معرض خطر شدید بودند. محققان در آن زمان گفت که مارشال Gentry است “شناخته شده است به خودکشی و به شدت مسلح است.”

یک زن ادعا می شود از این کودکان گفت: “من همسر و من امن هستم من بچه های من هیچ کس ربوده شده است. این یک گزارش نادرست من تصویری گفتگو با مقامات” First Coast News گزارش شده است.

مارشال Gentry و همسرش در حال رفتن را از طریق طلاق کمدن نمایندگان گفت: ایستگاه. آنها دیده می شود چیدن تا فرزندان خود را روز شنبه. نمایندگان گفت: مارشال Gentry است که در نیروی دریایی ایالات متحده و در یک pop-up camper.

خانواده همکاری با اجرای قانون, پلیس گفت:. این مورد در حال بررسی است.

اگر شما هر گونه اطلاعات تماس کمدن شهرستان کلانتر دفتر در 912-510-5100 یا GBI نوک خط در 1-800-597-راهنمایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im