3 کشته و پس از قرارداد اجاره اختلاف: مقامات

سه نفر در کالیفرنیا کشته شدند پس از یک اختلاف در مورد یک قرارداد اجاره محلی مقامات پلیس تایید کرد.

A 20-year-old woman اردن گوزمان و 18 ساله, دوست پسر, Anthony McCloud هستند متهم به قتل 46 ساله وندی لوپز-Araiza او 21 ساله دختر پیدایش لوپز-Araiza و 18 سال تثلیث کلاید گفت: همت ،

همت اداره پلیس رئیس ادی Pust گفت: وندی لوپز-Araiza شوهر وارد خانه از محل کار جمعه و متوجه شد همسر خود بی توجه. دو نفر دیگر از قربانیان پیدا شد در جای دیگر در خانه Pust گفت: با توجه به ABC News.

Guzman تا به حال اجاره یک اتاق در داخل خانه است. او گفته بود دیدار با دوست پسر او را در هنگام اختلاف در مورد او قرارداد اجاره ظهور جرقه به اتهام قتل گفت: Pust.

فرمانده گفت: این جفت ارز گفته سرقت کلاید خودرو و فرار از صحنه.

“این غم انگیز, حادثه وحشتناک که رفتن را به ماندن در ذهن اعضای خانواده و دوستان برای همیشه لطفا برای” Pust به خبرنگاران گفت:.

گوزمان و McCloud شد و در نهایت دستگیر شده توسط مقامات صدها مایل دور در لاس وگاس, نوادا, جایی که آنها هر دو برگزار می شود 2 میلیون دلار اوراق قرضه پلیس گفت: با توجه به فشار-شرکت انتشار.

Pust گفت: هیچ شواهدی از نیروی بلانت تروما و اختناق در سه قربانیان مرگ و میر. وجود دارد هیچ نشانه ای از تفنگ استفاده می شود.

رادنی کلاید گفت: یک ایستگاه تلویزیون محلی که از تثلیث شد برنامه ریزی برای اجاره یک اتاق در Lopez-Araiza خانه گزارش آسوشیتد پرس.

“من فقط او را خریده رنگ دیروز,” او گفت:. “که من بود عزیزم. که بچه من است.”

اعضای خانواده و تاسیس یک GoFundMe صفحه کلاید به جمع آوری پول برای هزینه های مربوط.

“سلام به دوستان و خانواده ما با مهربانی درخواست برای کمک های مالی برای خواهرزاده من ترینیتی بود که به طرز وحشیانه ای به قتل رسیدند. راه او را از ما گرفته شده است به طور کامل ویرانگر به خانواده ما این خبر را به طور کامل غیر منتظره قلب ما هرگز به طور کامل درمان بدون او. ما آنقدر کامل برای هر گونه کمک داده مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک” با توجه به صفحه.

یکی دیگر از GoFundMe صفحه: تاسیس شد برای وندی و پیدایش لوپز-Araiza.

“آنها به طرز وحشیانه و بی به قتل رسیده است. ما در حال درخواست برای کمک مالی به دلیل این فاجعه غیر ممکن است برای ما برای رسیدگی در این لحظه در خود ما است. لطفا به ما کمک کنید با این هزینه های اطراف این غم انگیز وضعیت” صفحه گفت.

همت یک شهر در مورد 85,000 ساکنان در شهرستان ریورساید واقع در حدود 75 کیلومتری جنوب شرقی لس آنجلس.

آن را بلافاصله روشن اگر گوزمان و McCloud تا به حال وکلای مدافع که می تواند از طرف آنها صحبت می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im