3.1 ریشتری زلزله بازدید نیویورک احساس در سراسر منطقه

یک 3.1 ریشتری زلزله زده شمال ایالت نیویورک در نزدیکی Adirondack کوه های شمالی از ساراتوگا اسپرینگز, با توجه به U. s. Geological Survey (USGS).

زلزله آمار در حدود 6:45 صبح روز شنبه در شهر جنوبی گلن می افتد. این زمین لرزه در عمق حدود 8 مایل با توجه به آژانس.

وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب و یا آسیب اگر چه زلزله بود تعجب بسیاری از مردم در این منطقه به عنوان ایالت نیویورک نیست تجربه بسیار فعالیت های لرزه ای.

علامت Mulholland از WNYT, در توییتر نوشت: “در اینجا چگونه من می خواهم توصیف آن در خانه من در ویلتون: صدای بوم که صدا مانند یک درخت در حال سقوط پس از حدود 5 تا 7 ثانیه تکان دادن آن لرزاند دستگیره های کمد من زیر شلواری.”

و Jaclyn Cangro یک خبرنگار با در طیف اخبار آلبانی نوشت: “Saratoga County Sheriff می گوید او شنیده نشده از هر گونه گزارش از خسارت از صبح امروز زلزله. یک کارگر شرکت است که زندگی در جنوب گلینز فالز منطقه می گوید خانواده اش از خواب بیدار شده تا با تکان دادن.”

در وب سایت زلزله گزارش های متعدد محلی گفت: آنها می توانند احساس و یا حتی شنیدن لرزش.

“هیچ صدمه به اموال. 5 تا 10 ثانیه مداوم سر و صدا و نور و تکان دادن. من آرزو می کنم من بیشتر بیدار زمانی که آن اتفاق افتاد” یک نفر نوشت: از هادسن فالز.

“من در حال حاضر اما آن را با صدای بلند سر و صدا و آن را تکان داد تمام خانه. من ویندوز لرزاند و همچنین و آن را بیدار شوهرم تا آن را به عنوان اتفاق می افتد. به نظر نمی رسد مانند هر آسیب خوشبختانه. اما خیلی ترسناک” گفت: یک محلی از قوینسبوری. “من فکر می کردم یک کامیون سقوط کرد و بیرون خانه. من در طبقه بالا و ساختمان را تکان داد و ویندوز لرزاند” اضافه شده یک فرد از ساراتوگا اسپرینگز.

در ضمن تحقیقات نشان داده است که شهر نیویورک است که در حدود 200 مایلی جنوب زلزله ممکن است در معرض خطر با توجه به جمعیت آن و عوامل دیگر اگر چه زلزله به ندرت آمار سواحل شرق.

لین R. سایکس هیگینز استاد بازنشسته از زمین و علوم محیط زیست در دانشگاه کلمبیا گفت: نیوزویک: “نیویورک است که به عنوان مستعد ابتلا به زلزله به عنوان کالیفرنیا و ژاپن, اما آنها به اتفاق می افتد… به درک خطر شما باید به ضرب خطر توسط دارایی و آسیب پذیری. هنگامی که شما عامل است که در ما خطر بالا است.”

“توجه بیش از حد پرداخت شده است به سطح خطر و نه به اندازه کافی به خطر,” او اضافه شده است. “زلزله خطر است در مورد امروز همان در 1609 وقتی که هنری هادسون میره تا رودخانه. اما خطر زلزله بسیار بالاتر امروز از آنجا که تعدادی از مردم دارایی ها و آسیب پذیری خود را بسیار بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im