26 Covid-19 مظنون فرار پس از قرنطینه شورش در سرینگر بیمارستان

سرینگر: به عنوان بسیاری از 26 Covid-19 مظنون شروع به پریدن کرد به قرنطینه در سرینگر بیمارستان در میان هرج و مرج باعث اعتراض های خشونت آمیز فقیر تجهیزات پزشکی.

معترضان گفته شکست مبلمان و پانل پنجره در دولت-اجرای جواهر لعل نهرو بیمارستان یادبود در Rainawari منطقه سرینگر و ملحق شدند در این شورش توسط بستگان خود را که در خارج از انتظار.

اما سرینگر را DC شهید اقبال چودری گفت: تمام قرنطینه فراریان بودند به سرعت ترسیم در آورده و به بیمارستان با کمک پلیس.

در روز بعد مقامات اخراج و معلق یکی دیگر از سهل انگاری. در جهت خدمت در میکروبیولوژیست دکتر Mariaya Jeelani اداره خدمات بهداشتی و درمانی (کشمیر) گفت: “از شما خواسته شد برای حضور در وظایف خود را بلافاصله با در نظر غالب فاجعه COVID-19 شیوع در دره که شما موفق به تطابق با آن را ایجاد بسیاری از ناراحتی به بیماران و اداره بیمارستان. از این رو خود را قراردادی خدمات استخدام به عنوان میکروبیولوژیست بدینوسیله خاتمه با اثر فوری.”

دکتر دیگری شناخته شده به عنوان Safina گل قرار داده شده است تحت تعلیق در انتظار تحقیق در رفتار او, منابع رسمی گفت.

در همین حال پلیس دستگیر و نزدیک به 400 نفر کشف و ضبط 600 وسایل نقلیه و مهر و موم شده ده ها تن از مغازه ها به اتهام نقض coronavirus مستند در نیروی از مارس 19. در میان دستگیر شدگان دو امام که داشت ارائه خطبه های نماز جمعه در مساجد در Ganderbal و Shopian مناطق۔ رئیس پلیس Dilbag سینگ گفت: به عنوان بسیاری از 329 دپو ثبت نام کرده بودند در برابر مستند متخلفان تا جمعه شب.

گزارش از سرینگر گفت: پلیس و پرسنل از دیگر سازمان های اجرای قانون کوبید و یا بدرفتاری با ده ها تن از مردم از خانه های خود را طی چند روز گذشته. ویدئوها و عکس های برخی از این حوادث رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de