21 کشته و باران های سیل آسا بازدید برزیل

UPSIDE DOWN. Cars are stuck in the water and mud, after heavy rains during the weekend in Realengo neighbourhood, in the suburbs of Rio de Janeiro, Brazil, on March 2, 2020. Photo by Mauro Pimentel/AFP

وارونه است. اتومبیل گیر کرده در آب و گل پس از باران های سنگین در طول تعطیلات آخر هفته در ریلنگو محله در حومه ریو دو ژانیرو, برزیل, در مارس 2 سال 2020 است. عکس مائورو پیمنتل/AFP

سائو پائولو, برزیل – حداقل 21 نفر کشته شده اند در مناطقی که آمار برزیل ایالت سائو پائولو و ریو دو ژانیرو تحریک فلش سیل و از بین بردن خانه های مقامات گفتند سهشنبه, آوریل 3.

یکی دیگر از 32 نفر گم شده در سائو پائولو افزایش ترس تلفات می تواند افزایش یابد.

طوفان خشونت آمیز در روزهای اخیر ریخته اند ارزش یک ماه از بارش باران در برخی مناطق در یک ماده از ساعت ویرانگر سواحل جنوبی ایالت سائو پائولو و محله های فقیر در حومه ریو دو ژانیرو کشور دوم پرجمعیت ترین شهرستان است.

حداقل 16 نفر کشته شدند اوایل روز سه شنبه در سائو پائولو دولت پس از سیل و رانش زمین آمار شهرهای ساحلی از Santos, Sao Vicente و کواروخا, مقامات گفت.

یکی از قربانیان بود, نجات کارگر که کشته شد یک زمین لغزش.

“من ابراز همبستگی با کسانی که رنج می برند از این باران های سنگین” سائو پائولو فرماندار جاو Doria در توییتر نوشت.

چندین بزرگراه مسدود شد توسط درختان افتاده و رانش زمین از جمله برخی از لینک سانتوس, بزرگترین بندر در جنوب امریکا سائو پائولو, برزیل بزرگترین شهر و پایتخت اقتصادی.

در Rio de Janeiro, مقامات گفت: مرگ و میر افزایش یافته است به حداقل 5 پس از 3 روز از خشونت باران که تخریب خانه جاروب دور ماشین و در سمت چپ برخی از جوامع تحت پوشش در آب یا گل.

قربانیان برق مدفون در رانش زمین و یا غرق اضطراری, مقامات گفت.

فاجعه تبدیل شده سیاسی در ریو زمانی که شهردار این شهرستان Marcelo Crivella یک راست انجیلی مسیحی اسقف سرزنش ساکنان برای جاری شدن سیل.

در طول یک سفر به یک جامعه را تحت تاثیر قرار او شکایت به روزنامه نگاران است که “مردم را نمی توان پرتاب زباله در دامنه کوه, در طوفان تخلیه و در خیابان.”

در اواسط کنفرانس مطبوعاتی کسی که حلیم Crivella با توپ گل – که دستگیر شد در یک ویدیو که رفت ویروسی آنلاین.

“آب زدم من نوه و من و خاموش کردن مبل. آب آمد و جاری شدن سیل به آشپزخانه و حمام و اتاق خواب همه چیز. من از دست همه چیز” Ivone Cardoso 65 نفر از ساکنان ریو ریلنگو محله و گفته او به عنوان جاروب گل و لای و آب های خارج از خانه خود را.

برزیل این است که به خصوص شدید فصل بارانی در این تابستان.

در ماه ژانویه بیش از 50 نفر کشته شدند در Minas Gerais دولت که همسایگان سائو پائولو در چند روز خشونت باران. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im