2020 انتخابات چشم انداز در حال تغییر همه گیر

این بیماری همه گیر است, آوریل تغییر آمریکا چشم انداز با بسیاری از کشورهای تاخیر اولیه انتخابات و مجبور کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) برای تغییر آن کنوانسیون از ماه جولای تا اواسط آگوست برای محافظت از بهداشت عمومی و اطمینان حاصل شود که هر کس می تواند شرکت در روند رای گیری.

CCP ویروس همه گیر است و تغییر بیش از دو دوجین متحده آمریکا از حزب دموکرات به ریاست جمهوری در انتخابات مقدماتی است و نیاز به دولت و سیاستگذاران به جلو فکر می کنم برای اطمینان از عادلانه و امن انتخابات در ماه نوامبر. در بسیاری از ایالت ها قوانین در حال معرفی به تضمین می کنند که رای گیری که کارآمد و موثر وجود اجتماعی فاصله بگیرد و در محل نامشخص طول زمان.

بسیاری از ایالت ها به کار در اطراف اجتماعی فاصله مورد نیاز منتقل شد به پست الکترونیکی-در برگه های رای خود را برای انتخابات مقدماتی و کشورهای دیگر به تعویق افتاد مقدماتی خود را با حوزه های رأی گیری باز برای کسانی که انتخاب می کنید به رای دادن در فرد است. به تأخیر انداختن انتخابات به زمان متحده به آموزش های عمومی و قرار دادن یک جایگزین رای گیری اندازه گیری در محل.

“ما انتخابات فرآیندها و زیرساخت های خود ادامه خواهد داد به آزمایش می شود توسط coronavirus. سیاستگذاران و مقامات انتخاباتی باید اطمینان حاصل شود که هر آمریکایی واجد شرایط دسترسی به صندوق های رای به دلیل ماهیت دموکراسی است که هر واجد شرایط رای دهنده باید این فرصت را به شرکت. انتخابات را تحمل کرده اند در زمان بحران و آنها را در سال 2020” گفت: Trevor پاتر رئیس حزبی کمپین حقوقی مرکز (CLC) و سابق جمهوری خواه رئیس کمیسیون انتخابات فدرال.

مقامات دولتی در حال ساخت تصمیم گیری پیچیده به حقه بهداشت عمومی با رأی است. متحده را مجبور به قرار دادن اقدامات در محل برای اطمینان از امن برای دسترسی به, رای گیری برای هر دو اولیه و کلی انتخابات رای گیری خرما. برخی از این اقدامات عبارتند از: دسترسی به خط و همان روز ثبت نام رای دهندگان گسترش اولیه رای گیری گسترده رای-با-ایمیل و غایب رای گیری برنامه ها و استخدام های نظرسنجی ها-کارگران کمتر از خطر جمعیت.

در یک سال 2017 نیروی کار در اورژانس آمادگی برای انتخابات گزارش توسط انجمن ملی از وزرای دولت ارزیابی متحده اورژانس رای گیری روش.

وظیفه نیروی یافت 12 متحده تا به حال یک قانون است که به طور خاص مجاز تعلیق تاخیر یا تعویق افتادن انتخابات در شرایط اضطراری که می تواند ساخته شده توسط فرماندار یا رئیس انتخابات افسر و یا ترکیبی از این دو. در بسیاری از موارد اضطراری رای گیری اجرا شده است پس از اعلام وضعیت اضطراری ساخته شده توسط فرماندار.

ایالت نیویورک است و یک سری از لوایح است که اجازه خواهد داد که رای دهندگان به رای دادن از طریق رای غیابی و از طریق پست به آدرس نگرانی های یک بیماری همه گیر.

در مارس 28, صدای جیر جیر, فرماندار کومو نوشت: “جدید: ما در حرکت اولیه انتخابات ریاست جمهوری ما به ژوئن 23. بهداشت عمومی اولویت شماره یک ما است و ما انجام خواهد داد این حیاتی روند دموکراتیک در یک امن تر تاریخ.”

شهر نیویورک تبدیل به مرکز بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا نیویورک گزارش داد که دولت تا به حال مورد آزمایش قرار 220,880 افراد با 15,694 افراد جدید تست شده در مارس 31.

مانند ایالت نیویورک بیش از یک دوجین متحده را ساخته اند تصمیم گیری برای به تعویق انداختن و یا تغییر رای خود را به پست الکترونیکی-در برای کمک به کاهش گسترش CCP ویروس.

در کشورهای دیگر که هنوز به ریاست جمهوری خود را نگه دارید اولیه شامل کانکتیکات, دلاور, District of Columbia, اوهایو, پنسیلوانیا, ایندیانا, مریلند, مونتانا, Rhode Island, New Jersey, New Mexico, داکوتای جنوبی (2 ژوئن اولیه) و پورتوریکو (16 آوریل), آلاسکا (4 آوریل) گرجستان (مارس 19) هاوایی (4 آوریل), وایومینگ (مارس 17), کانزاس (ممکن است 2) کنتاکی و اورگان (مارس 19) ویسکانسین (7 آوریل), لوئیزیانا (20 ژوئن), West Virginia و نبراسکا در (مارس 12).

رئیس J. R. رومانو کانکتیکات حزب جمهوری خواه گفت: بار عصر که کانکتیکات است و پیچیده absentee ballot قوانین و کارآمد ایمیل در سیستم رای گیری برای اطمینان از رای دهندگان می توانند رای خود را در انتخابات آینده است.

“این یک فرایند دشوار است با بسیاری از مراحل را برای رای دهندگان برای به دست آوردن یک رای گیری غایب و تا آنجا که در خط های رای است که می تواند—و نه هر کس دسترسی به پرینتر.”

او ادامه داد: “بدون شک وجود خواهد داشت یک قطره در تعداد رای دهندگان از آنجا که دولت ما ندارد هیچ بهانه ای رای گیری گزینه است.”

با توجه به کنوانسیون ملی از دولت و قوه مقننه (NCSL), “سی و سه متحده اجازه می دهد تا بدون بهانه رای گیری غایب اما رای دهندگان نمی دانند ممکن است آنها این امکان را دارند”.

مانند کانکتیکات برخی از کشورهای دیگر نیز نیاز به رای دهندگان به درخواست غیابی در شخص و یا از طریق ایمیل که به دلیل اقامت در خانه, سفارشات, است که ساخت ایالات تر ارائه یک خط قابل چاپ رای گیری گزینه است. با توجه به NCSL, “آیداهو فقط شد 11th دولت برای باز کردن یک حاضر غایب رای گیری به درخواست وب سایت”.

به عنوان ایالات تر موضوع stay-در-خانه سفارشات و طول زمان برای اجتماعی-فاصله بسیار نامشخص, پنسیلوانیا, New Jersey, آلاسکا, نیویورک و ماساچوست قانون در انتظار به تمام یا خاص انتخابات بود توسط پست الکترونیکی-در رای گیری.

استاد بازنشسته و رئیس سابق از بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی دکتر باک Greenbough گفت: بار عصر که او معتقد اجتماعی فاصله اقدامات در محل در سراسر ایالات متحده نیاز به تمدید حداقل یک ماه اضافی.

“من فکر نمی کنم تا پایان مارس را ببینید ما از طریق این بیماری همه گیر پایان ممکن است بیشتر احتمال دارد اما هنوز مشخص نیست.”

اگر چه بیشتر ایالت اضافه شده در پست الکترونیکی-در رای گیری گزینه های در شخص رای گیری مکان هنوز هم در منوی اما ممکن است سخت به کارکنان و تمیز نگه دارید. در گذشته شهروندان ارشد اغلب سرنشین دار رای گیری سالن وجود دارد و به نظر می رسد در سراسر کشور کمبود دست-ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده.

سناتور Ctq (D-Minn.) و Ron Wyden (D-سنگ.) رهبری یک گروه از سناتورهای دموکرات برای معرفی قانون در 18 مارس برای ترویج پست الکترونیکی-در و رای گیری اولیه برای کاهش گسترش CCP ویروس.

این فاجعه طبیعی و اورژانس رای گیری عمل می کنند (NDEBA) اجازه می دهد رای دهندگان 20 روز از رای گیری اولیه در همه کشورها و تصریح می کند که تمام پست-در برگه های دریافت شده در طول 21 روز معتبر خواهد بود و اطمینان حاصل شود که تمام رای دهندگان باید گزینه ای برای درخواست رای گیری غایب است.

این اضطراری برنامه ای که اجازه می دهد رای دهندگان به رای دادن از طریق پست و بدون خاصی ببخشید و به رای اولیه در فرد برای یک روز کامل قبل از انتخابات.

ایده هایی برای رأی دادن به عنوان آسان که ممکن است برای تمام رای دهندگان.

این لایحه را تضمین کند که همه کشورها به طور خودکار ایمیل های رای برای رای دهندگان ثبت شده; رأی دهندگان ایمیل می توانید به کسانی که برگه های رای به صورت رایگان و رای دهندگان نیز باید قادر به رها کردن برگه های رای در predesignated مکان. برگه های رای باید پذیرفته شده به عنوان طولانی به عنوان آنها شهریور روز انتخابات و دریافت ظرف مدت 10 روز از انتخابات.

حزب دموکرات رهبری اظهار داشت: اخیرا در یک op-ed که آن کمک خواهد کرد متحده برای پرداخت این اصلاحات با رهبران دموکرات نوشتن “همین دلیل است که هر دولتی که به طور داوطلبانه مطابق با اصلاحات چنین خواهد پرداخت برابر به هزینه های آنها متحمل شده است.”

دولت فدرال نیز اختصاص 400 میلیون دلار به کشورهای در پاسخ به همه گیری این اختلال در سال 2020 چرخه انتخابات—از جمله ترویج پست الکترونیکی-در رای گیری.

این CLC ملی نیروی کار در انتخابات بحران منتشر شد COVID-19 انتخابات, راهنمای موجود در اینجا. نیروی کار تا به حال چهار توصیه کلیدی برای اطمینان از یکپارچگی انتخابات آینده:

  • گسترش هیچ بهانه ای غایب رای-با-ایمیل
  • به حداکثر رساندن اولیه رای گیری در روز و ساعت
  • افزایش تعداد حوزه های رأی گیری و دیگر گزینه های رای گیری
  • فعال و شفاف در ارتباط با رای دهندگان

Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر و نیروی کار عضو افزود: “در سال 2020 بیشتر وقایع غیر منتظره ملزم به جای خود اما حق رای باید حفظ شود و حفظ شود. در حال حاضر ما شاهد تاثیر COVID-19 اوليه انتخابات و مسئولان موظف هستند در حال حاضر به مراحل مانند آنهایی که ذکر شده در راهنمای ما برای اطمینان از انتخابات عمومی درآمد حاصل در برنامه به عنوان مورد نیاز تحت قانون فدرال است.”

در مارس 2, DNC اعلام کردند که با حرکت کنوانسیون به اوت 17. جدید مرداد تاریخ برای این رویداد هنوز هم برگزار شد در ویسکانسین است که درست قبل از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه که برگزار خواهد شد در شارلوت کارولینای شمالی از اوت. 24 تا 27.

“در آب و هوای فعلی ما عدم اطمینان ما معتقدیم باهوش ترین روش این است که به زمان بیشتری برای نظارت بر چگونگی این وضعیت آشکار بنابراین ما می توانید در بهترین موقعیت حزب ما به صورت امن و موفق کنوانسیون. در طول این زمان بحرانی که دامنه و مقیاس همه گیر و تاثیر آن ناشناخته باقی می ماند ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و به دنبال مشاوره از متخصصان مراقبت های بهداشتی و اورژانس پاسخ گفت:” جو Solmonese مدیر عامل شرکت کنوانسیون ملی دموکرات ها در کمیته.

هانس A. Von Spakovsky مدیر قانون انتخابات اصلاحات ابتکار و ارشد قانونی شخص از بنیاد میراث گفت: بار عصر که یا اولیه انتخابات محلی برای اداره فدرال شده بود به تعویق افتاد و چندین بار پس از سال 1860. وجود دارد به عنوان مثال از یک انتخابات عمومی که به تعویق افتاد و یا تاخیر در انتخابات فدرال چرخه.

اگر ماه نوامبر انتخابات تاریخ تا به حال به تغییر Spakovsky گفت: “فقط کنگره اختیار تغییر تاریخ انتخابات عمومی از طریق به طور منظم قانون روند عبور در هر دو مجلس نمایندگان و سنا” اصلاح قانون اساسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de