20 سال سابق فوتبال دبیرستان بازیکن می میرد از CCP ویروس

یکی از آخرین خانواده مصیبت گزارش شده در میشیگان پس از چندین اعضای خانواده فوت در یک دوره کوتاه از زمان با توجه به COVID-19.

در مارس 27, فردی Brown Junior, 57, درگذشت پس از عقد قرارداد CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. چند روز بعد او 20 ساله پسر مرده است پس از ابتلا به ویروس, Grand Blanc جامعه مدارس منطقه تایید به Mlive.

بازیکن سابق فوتبال و 2018 گرندبلانس دبیرستان فارغ التحصیل فردی براون سوم بود در مارس 29. براون مرگ می آید فقط سه روز پس از درگذشت پدر تسلیم به ویروس.

پوست قهوه ای پسر عموی نیز درگذشت زودتر پس از عقد قرارداد CCP ویروس FOX66 گزارش شده است. تاریخ مرگ او ارائه نشده است.

خروجی اخبار Mlive گزارش داد که قهوه ای از آسم رنج می برد و آن این است که عامل اساسی احتمالا منجر به مرگ او.

قهوه ای فوتبال به عنوان یک دفاعی lineman با گرندبلانس بابکتس و هم تیمی های سابق خود را به یاد او به عنوان یک نوع فداکارانه فردی که همیشه انجام بهترین خود را به یک لبخند به چهره هر کس او مواجه می شوند.

بسیاری از قهوه ای به همکلاسی های سابق هم تیمی ها و دوستان خود را ارسال تسلیت و خاطرات مشترک از او در رسانه های اجتماعی.

در گرندبلانس بابکتس تیم ملی فوتبال گفت در توییتر آنها خواست خود را تیمی سابق “دعا برای آرامش ابدی.”

“اجازه دهید ما همیشه دیدار با یکدیگر با یک لبخند برای لبخند آغاز است عشق” براون تیم در توئیتر نوشت: اضافه کردن یک عکس از سابق بابکت دفاعی lineman.

“فردی به حال بزرگترین لبخند و مهربانترین قلب” یکی دیگر از دوستان از قهوه ای, ایلین الکساندر در توییتر نوشت. “او یک خوش آمدید, حضور, در حاشیه و حتی پس از فارغ التحصیلی RIP مرد جوان و نماز را برای خود شیرین مامان.”

کالج, بازیکن فوتبال می میرد پس از گزارش ‘مشکلات تنفسی’

قهوه ای عبور می آید بیش از یک هفته پس از 22 سال فوتبال کالج بازیکن برایس Beekman مرده پیدا شد او پس از تجربه مشکلات تنفسی در آپارتمان خود در COVID-19-زده ایالت واشنگتن.

Beekman یک دفاعی برای دانشگاه ایالتی واشنگتن, تیم ملی فوتبال مرده پیدا شد در پولمن آپارتمان توسط یک افسر پلیس در مارس 24 پس از او به نام گروه در مورد “مشکلات تنفسی.”

“ما در شوک با خبر برایس عبور” گفت: WSU مدیر ورزشی پت Chun. “برایس فوق العاده ای بود و پسر بزرگ هم تیمی و خواهد بود از دست رفته است. ما ارسال ما عمیق ترین تسلیت و نماز به Beekman خانواده و بسیاری از دوستان است.”

اگر چه شرایط Beekman مرگ و گزارش مشکلات تنفسی در مدت کوتاهی قبل از مرگ او می تواند نشان می دهد یک اتصال به CCP ویروس, آن ممکن است تا سه ماه به ایجاد علت مرگ گفت: ویتمن پزشکی قانونی شهرستان با توجه به آسوشیتد پرس.

ویکتور Westerkamp کمک به این گزارش.

از NTD.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im