2 زنان بازداشت برای رشوه دادن به پلیس به آنها اجازه ورود Pangasinan

پلیس عمده Resty Ventenilla, سیسن رئیس پلیس می گوید که مظنون که از لا یونیون بودند اجازه ورود به این استان در حالی که توسعه یافته افزایش شدید جامعه قرنطینه در محل

منتشر شده 12:39 AM, مارس 16 سال 2020

به روز رسانی 2:03 AM, مارس 16 سال 2020

PANGASINAN, فیلیپین – دو زن و راننده دستگیر شدند در بعد از ظهر چهارشنبه 15 آوریل پس از اتهام تلاش برای رشوه پلیس به آنها اجازه را به Pangasinan استان است که تحت یک مستند برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

پلیس عمده Resty Ventenilla, سیسن فرمانده پلیس گفت که این مظنون که از اگو, La Union, بودند اجازه ورود به این استان در حالی که توسعه یافته افزایش شدید جامعه قرنطینه در محل تا سهشنبه, مارس 21.

تحت نظم ورود به Pangasinan ممنوع است مگر اینکه طبقه بندی شده به عنوان افراد مجاز در خارج از محل اقامت (APOR).

“آنها در نظر گرفته افراد غیر مجاز در خارج از محل اقامت (UPOR) به همین دلیل است که ما اجازه نمی دهد آنها را برای ورود به مرزهای ما” گفت: Ventenilla.

Ventenilla گفت که آنها قادر به نشان دادن هر گونه سفر تصویب و اجازه به آنها برای ورود و خروج از استان است. هنوز روشن نیست که چرا زنان می خواستم برای رفتن به Pangasinan.

زنان اما, ارائه P1,000 لایحه به پلیس مستقر در Barangay Artacho در اینجا باعث frontliner به گزارش Ventenilla.

آنها اعتراف به دادن P1,000 لایحه به پلیس ولی ادعا کرد آن داده شد از حسن نیت.

اضطراب سخت و ناگهانی-meryenda lang sana nila. Wala کسی kaming mabili na meryenda o softdrinks para sa kanila کایا نقدی na lang iniabot نمین” آنها گفت.

(ما فکر می کردند که می تواند با استفاده از این پول برای خرید تنقلات از آنجا که ما نمی تواند خرید تنقلات و یا نوشابه برای آنها به همین دلیل ما به آنها پول نقد.)

متهمان در حال حاضر در بازداشت سیسن PNP. آنها شارژ خواهد شد با لينک مستقيم رشوه خواری و دیگر موارد در رابطه با جمهوری عمل 11469 شناخته شده به عنوان Bayanihan درمان به عنوان یک عمل می کنند. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de