2 تفنگداران دریایی آمریکا کشته مبارزه با داعش در عراق شناسایی

پنتاگون به شناسایی دو تفنگداران دریایی ایالات متحده که شد کشته در عراق در 8 مارس در حالی که ارائه مشاوره به نیروهای امنیتی عراق در مبارزه با داعش گروه های تروریستی است.

از مقامات وزارت دفاع روز سه شنبه شناسایی این دو مرد به عنوان دو گروهبان. دیگو D. Pongo, 34, از Simi Valley, California; و سروان. Moises A. ناواس, 34, از کنسرت, Maryland.

این جفت ارز کشته شدند در حالی که حمایت از نیروهای امنیتی عراق, در شمال عراق, پنتاگون در بیانیه ای گفت. انتشار اخبار از ضد داعش عملیات ذاتی حل و فصل ائتلاف بیش از آخر هفته گفت: نیروهای ایالات متحده بودند همراه عراق با نیروهای امنیتی “در طی یک ماموریت برای از بین بردن یک ابنا دژ” در منطقه گزارش شده Military.com.

یک مقام ارشد عراقی گفت: با توجه به آسوشیتد پرس مشترک ماموریت کمین شد توسط تروریست ها. این جفت ارز گزارش سقوط به شکاف و تا به حال به بیرون کشیده و با افراشتن یک مقام نظامی نیویورک تایمز گفت.

سرهنگ Myles B. Caggins III یک سخنگوی آمریکایی-ائتلاف به رهبری گفت که سربازان مجبور به استقرار بیشتر نیروهای خود را برای بازیابی مرده در یک ماموریت است که حدود شش ساعت به طول انجامید با توجه به نیویورک تایمز.

“نیروهای مهاجرت از طریق زمین های کوهستانی و حذف چهار خصمانه پیکارجویان داعش بودند که سنگر در غارها,” او گفت:.

ارتش عراق در بیانیه ای گفت که حداقل 25 جنگجویان دولت اسلامی کشته شدن یک اردوگاه آموزشی و تونل و نابود شدند.

پنتاگون گفت: این حادثه در دست بررسی است.

Pongo و ناواس هر دو اختصاص به تفنگداران دریایی 2 مهاجم گردان است که بخشی از نیروهای دریایی ویژه فرماندهی عملیات از مرکز آموزش نظامی Camp Lejeune در جکسون ویل ،

Pongo پیوست سپاه در سال 2004 و شد دریایی مهاجم در سال 2011 تکمیل و استقرار به عراق و افغانستان با توجه به انتشار از دریایی و نیروهای عملیات ویژه فرماندهی.

Pongo است جان سالم به در برد و توسط دختر او و پدر و مادر.

ناواس نیز به عضویت سپاه در سال 2004 و شد دریایی مهاجم در سال 2016. او به تازگی انتخاب شده برای ارتقاء به عمده.

ناواس جان سالم به در با همسر, پدر سه پسر و پدر و مادر و برادر.

این گردان افسر فرمانده سرهنگ جان لینچ تمدید تسلیت خود را به خانواده های کشته تفنگداران دریایی.

“از دست دادن این دو باور نکردنی افراد است که احساس در سراسر سازمان ما, اما آن را نمی تواند نسبت به از دست دادن است که خانواده و هم تیمی های در حال تجربه” او در بیانیه ای گفت.

“مردان بهگزارش آنچه در آن به معنی یک دریایی مهاجم. آنها باهوش و شجاع و وفادار است. آنها اختصاص داده شده رهبران واقعی و حرفه ای در هنر و صنعت خود و مایل به رفتن بالا و فراتر از آن برای ماموریت و تیم خود را.”

تقریبا وجود دارد 5,200 نیروهای آمریکایی اعزام شده به عراق برای مبارزه با بقایای داعش که کنترل زیادی ردیف هایی از سوریه و عراق تا چند سال پیش با توجه به Military.com. پنتاگون گفته است که می خواهد برای کاهش تعداد نیروها در عراق به حدود 2500.

در ماه ژانویه پس از ایالات متحده حمله هوایی که به کشته شدن عالی رتبه ایران و افسر و ژنرال قاسم سلیمانی رهبری ایالات متحده ماموریت در عراق به حالت تعلیق در مبارزه با داعش ماموریت برای حدود دو هفته است.

آخرین آمریکایی که شد کشته در عراق در ماه اوت سال 2019 زمانی که دریایی توپخانه Sgt. Scott A. Koppenhafer درگذشت مشترک عراق-ایالات متحده ماموریت در استان نینوا.

جک فیلیپس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im