دو نفر از علاقه هستند که در پی خشونت پلیس در آمریکا پس از یکی از آنها بود دستباف نشانه آن است که ادعا کرد که او تا به حال ووهان coronavirus قبل از او اسپری Lysol در هزاران دلار ارزش تولید داخل خارج شده در Joliet.

“ماموران مطلع شدند که دو تن وارد شده و خارج شده و یکی از متهمان را در یک زرد پزشکی ، نقاب مشکوک و پس از آن شروع به اسپری ماده ای (که بعدا مشخص می شود Lysol) در تولید پوشاک و اقلام بهداشتی و زیبایی” با توجه به ژولیت اداره پلیس در رسانه های اجتماعی بیانیه ای در فوریه. 4.

نقاب مشکوک نیز نشانه ای بر پشت او خواندن “احتیاط من Coronavirus” با اشاره به این ویروس است که ویران قطعات از چین و باعث ممنوعیت سفر در سراسر جهان.

به گفته پلیس مظنون شدند خال دار ترک در سال 2003 GMC Yukon با اوس ویگو, ایلینوی, ثبت نام. متهمان نیز مردان سفید پوست احتمالا در 20s خود را اضافه ،

با توجه به پست خود خارج شده و به تایید این گروه است که آن را از دست داده و حدود 7,300 از تولید پس از این حادثه. این هزینه یکی دیگر از $2,400 به تمیز کردن این منطقه بود که با اسپری Lysol.

هیچ کس بر این باور شده اند در معرض این ویروس نیز آلوده کرده است که حداقل 12 نفر در ایالات متحده از این هفته. در چین مرموز جدید سرایت کرده است باعث قرنطينه و مستندات در سراسر تعدادی از شهرستانها چینی.

پلیس نیست دولت چه اتهامات دو مظنون را. گروه خواسته است که هر کسی که اطلاعات باید آنها را در تماس با (815) 724-3020.

این هفته یک مسافر هواپیمایی سفر از کانادا به جامائیکا باعث top world news هواپیما به نوبه خود در اطراف و سر بازگشت به خانه پس از یک مظنون ایستاد و گفت: دیگر مسافران و خدمه پرواز که او مبتلا به کوروناویروس.

پوست پلیس منطقه گفت: James Potok, 28, بود اتهام جنایی فساد پس از “او ایستاد و اعلام کرد که او تا به حال به چین بوده و دارای coronavirus” که مشترک با خلبانان و خدمه پرواز. تصمیم گیری شد و سپس ساخته شده برای بازگشت پرواز به فرودگاه پیرسون.

“ما فقط بیش از فلوریدا و ناگهان احساس کردیم این هواپیما را بسیار چشمگیر به نوبه خود” مسافر Julie Anne Broderick گفت: CBC News. “ما در پرواز بودند در جهت مخالف همه ناگهانی و در آن گفت: مقصد نهایی ما بود پشت در تورنتو است. بنابراین ما بسیار آشفته و نگران است.”

“خدمه پرواز در آمد به او یک ماسک و دستکش و فقط به او گفت که او تا به حال به حرکت به پشت هواپیما,” او گفت:, و اضافه کرد که خلبانان گفت: مسافران که به اعتقاد آنها به جعل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de