2 بیشتر سرخپوستان در کشتی تست مثبت برای Covid

دهلی نو: خبر بد تر همچنان از ژاپن آمده که در آن دو بیشتر هندی خدمه در هیئت مدیره الماس شاهزاده آزمایش مثبت برای رمان coronavirus (COVID19) در روز دوشنبه. سفارت هند در توکیو در حالی که دادن این خبر گفت: تعداد کل سرخپوستان که در حال دریافت درمان برای COVID19 تا کنون 14.

“PCR نتایج آزمون اعلام کرد روز دوشنبه از نمونه های جمع آوری شده قبل از آن شامل 2 هندی خدمه پردازنده الماس شاهزاده تست مثبت برای COVID19. تعداد کل هند خدمه آزمایش مثبت تا کنون 14 — پاسخ خوبی به درمان است. IndianEmbTokyo امیدوار است که آخرین گروه از نتایج اعلام خواهد شد در روز سه شنبه و بعد از هر که را بیشتر اتباع هند گنجانده شده در آن را قادر می سازد سفارت بیشتر به منظور تسهیل اتباع هند در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم” سفارت توییتی. (sic)

در ضمن دو مطلب مقامات که فرستاده شد به کشتی کروز برای کمک به در هیئت مدیره تلاش برای جلوگیری از coronavirus قرارداد بیماری خود مقامات ژاپنی روز دوشنبه گفت:. اعلام شد که کارشناسان هشدار داده یک بعدی به سه هفته خواهد بود “بسیار مهم” برای جلوگیری از عفونت گسترده به عنوان ترس تعمیق که جداسازی ویروس زده الماس شاهزاده خانم بوده است بی اثر است.

یک افسر قرنطینه در 50s و وزارت بهداشت و درمان رسمی در 40s خود را تست مثبت و در بیمارستان ژاپن وزارت بهداشت گفت.

جدید عفونت آمده پس از ژاپن در روز یکشنبه گزارش داد یک سوم مرگ و میر در میان افرادی که زمان صرف شده در کشتی — یک مرد در 80s که از ذات الریه درگذشت. شش مقامات مرتبط با مهار کار بر روی قایق در حال حاضر آزمایش مثبت دامن زدن شک و تردید در مورد اثربخشی قرنطینه.

بیش از 690 مسافران کشتی که تا کنون کاهش یافته است بیمار با پاتوژن و رگ ژاپن تایید کرده است بیش از 140 مورد در سراسر کشور از جمله یک زن مسن که درگذشت. حداقل 20 تخلیه خارجی ها از قایق باید آزمایش مثبت پس از بازگشت به خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im