2 میلیون جوجه خواهد بود ‘بدون جمعیت’ به دلیل کمبود کارکنان در دلاور, مریلند, گیاهان پردازش

دو میلیون جوجه در چندین مزارع در دلاور و مریلند خواهد بود “بدون جمعیت”—به معنی انسانی کشته شدند—با توجه به کمبود کارکنان در مرغ گیاهان پردازش با توجه به بیانیه ای از Delmarva صنعت مرغداری, Inc.

کاهش حضور و غیاب کارکنان در کارخانه های این شرکت در نتیجه از “اضافی جامعه موارد COVID-19 اضافی تست و مردم تمرین ‘ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید اجتماعی فاصله گرفتن راهنمایی از مقامات بهداشت عمومی” بیانیه می خواند.

جوجه ها خواهد بود بدون جمعیت “با استفاده از تایید روش های انسانی” است که پذیرفته شده توسط انجمن پزشکی دامپزشکی آمریکا و دولت های محلی و دستورالعمل های این شرکت اعلام کرد.

سی ان ان رسیده به دلاور وزارت کشاورزی است اما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت پاسخ.

مریلند وزارت کشاورزی می گوید: از آن آموخته شده از برنامه های این شرکت در 9 آوریل و “در ادامه به نظارت بر هر گونه تحولات است.”

“مالون تنها درگیر در depopulations هنگامی که آن را انجام داده است در پاسخ به حیوانات نگرانی های سلامت” این گروه در بیانیه ای گفت. “این مورد خاص خصوصی بود تصمیم گیری ساخته شده توسط یک فرد کسب و کار است.”

Delmarva می گوید: از آن ساخته شده “دشوار اما ضروری” تصمیم پس از خسته کننده “مطالعه از جایگزین های دیگر از جمله اجازه می دهد یکی دیگر از شرکت مرغ به حمل و نقل و روند جوجه ها و در نظر گرفتن بخشی از محصول فرآوری شده به ارائه امکانات به استفاده از دیگر خوراک حیوانات است.”

“اگر هیچ اقدام گرفته شد پرندگان خواهد بزرگ تر شدن ظرفیت مرغ خانه به نگه داشتن آنها را” شرکت در گفت و اضافه کرد که آنها در حال بسته شدن هر گونه گیاهان پردازش و ادامه خواهد داد برای جبران آسیب دیده مرغ تولید کنندگان است.

توسط Giulia مکدانل Nieto del Rio

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im