2 مترو مانیل پلیس دستگیر در تارلاک برای حمل و نقل PUMs

DIALOGUE. Tarlac police director Colonel David Nicholas Poklay talks to residents arrested for violating curfew and mandatory face mask rules. Photo from the Tarlac Provincial Police Office Facebook page

گفت و گو. تارلاک پلیس مدیر سرهنگ دیوید نیکلاس Poklay مذاکرات به ساکنان دستگیر و به نقض مقررات منع رفت و آمد و اجباری ماسک صورت قوانین. عکس از تارلاک استانی دفتر پلیس Facebook صفحه

PAMPANGA, فیلیپین – دو مترو مانیل پلیس دستگیر شدند در یک ایست بازرسی در تارلاک تلاش برای حمل و نقل دو نفر بودند که تحت نظارت برای رمان coronavirus بیماری است.

از آنها آمد Marikina City و به دنبال رسیدن به ویکتوریا شهر با وجود مستند اقدامات تحت شدید پیشرفته جامعه قرنطینه (EECQ) اعمال شده در این استان است.

دستگیری اتفاق افتاده است قبل از نیمه شب در تاریخ 17 آوریل در ایست بازرسی در Barangay Masalasa در Victorial شهر. این تارلاک استانی دفتر اطلاعات نشان داد جزئیات این حادثه در آن Facebook page تنها در روز یکشنبه, مارس 22.

“تلاش برای حمل و نقل دو نفر تحت نظارت (پمپ) توسط دو پلیس ملی فیلیپین (PNP) پرسنل اختصاص داده در سرمایه های ملی منطقه پلیس (NCRPO) خنثی شد توسط ویکتوریا شهرداری ایستگاه پلیس در Masalasa, Victoria, Tarlac آخرین مارس 17” پس از گفت.

“این NCRPO پرسنل اختصاص داده در 6 شرکت RMBF بودند شناسایی به عنوان Patrolmen کارلوس مایک Capistrano Millare و مارک آلن Fonacier Manaois” این پست اضافه شده است.

مترو مانیل پلیس گزارش تلاش برای آوردن دو PUMs به محل سكونت خود در Barangay Mangolago در ویکتوریا با توجه به گزارش خطاب به سرهنگ دیوید Poklay, Tarlac استانی پلیس مدیر.

ویکتوریا پلیس منینگ ایست بازرسی متوقف شد و این خودرو یک هیوندای اکسنت ماشین و سوال 4 مسافر.

“دو PUMs تبدیل شد به شهرداری افسر بهداشت ویکتوریا مناسب وضع در حالی که این دو NCRPO پرسنل گرفته شده بودند را بازداشت و برای تحقیقات بیشتر” استان گفت: اطلاعات ،

تارلاک ثبت 25 coronavirus موارد از جمله مرگ است. تارلاک فرماندار سوزان Yap قرار می گیرد کل استان تحت EECQ از طریق فرمان اجرایی ندارد. 10 سری 2020 در مارس 29 به تنظیم حرکت مردم در داخل مرزهای این استان است.

تحت EECQ افراد در محلات دیگر که می خواهند به بازگشت به تارلاک نیاز به امن مجوزهای لازم از روستای خود شهرداری یا مسئولان شهرستان و تحت اجباری 14-روز قرنطینه در هماهنگی نزدیک و یا نظارت دولت محلی بهداشت دفاتر. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im