دبی: دو هندی, بازیکنان– Akash سینگ و راوی Bishnoi-و سه بنگلادشی متهم شده اند توسط شورای بین المللی کریکت (ICC) برای دخالت در نزاع فقط پس از U-19 جام جهانی کریکت اجلاس برخورد در پتچفستروم آفریقای جنوبی در روز یکشنبه.

Akash و Bishnoi و سه بنگلادش بازیکنان — Md. توحید Hridoy, شمیم Hossain و Rakibul حسن — پیدا شد به جرم نقض ICC کد انجام پس از چند بازیکن از هر دو طرف تقریبا به ضربات پس از بنگلادش ضرب و شتم هند با سه ویکت را به نفع خود قبل از ازدواج U-19 جام جهانی عنوان شده است.

“پنج بازیکن مجرم شناخته شده سطح 3 نقض ICC کد رفتاری برای بازیکنان و حمایت از پرسنل … (آنها) بودند به اتهام نقض مقاله 2.21 از کد در حالی که Bishnoi دریافت بیشتر اتهام نقض مقاله 2.5,” ICC در بیانیه ای گفت.

“همه پنج بازیکن را پذیرفته اند تحریم های پیشنهاد شده توسط ICC U-19 جام جهانی کریکت داور مسابقه گریم Labrooy” آن اضافه شده است.

نزدیک نزاع و جدال درگرفت پس از بنگلادش پیروزی تاریخی بیش هند در فینال. بنگلادش بازیکنان تهاجمی بود در نوبت با سرب هاي Shoriful اسلام غالبا sledging هند ضربه.

به عنوان به زودی به عنوان بازی به پایان رسید بنگلادش بازیکنان با عجله به منطقه بازی.

“هند Akash قبول اتهام نقض مقاله 2.21 و دریافت تحریم هشت تعلیق امتیاز که برابر است با شش امتیاز منفی که باقی خواهد ماند در رکورد خود را برای دو سال” ICC گفت.

هموطن Bishnoi قبول اتهام نقض مقاله 2.21 و دریافت تحریم از پنج تعلیق امتیاز که برابر است با پنج امتیاز منفی.

“Bishnoi نیز پذیرفته سطح 1 به اتهام نقض مقاله 2.5 به صورت جداگانه حادثه در طول بازی که در آن او با استفاده از زبان و اعمال و یا حرکات که بی اعتبار کردن و یا که می تواند به تحریک یک واکنش تهاجمی از یک خمیر پس از اخراج از Avishek داس در بیش از 23 گفت:” ICC.

“برای این که او دریافت بیشتر از دو امتیاز منفی معنی هفت امتیاز منفی باقی خواهد ماند و در سابقه خود را برای دو سال آینده.”

بنگلادش توحید Hridoy قبول اتهام نقض مقاله 2.21 و دریافت تحریم از ده تعلیق امتیاز که برابر است با شش امتیاز منفی که باقی خواهد ماند در رکورد خود را به مدت دو سال.

شمیم Hossain قبول اتهام نقض مقاله 2.21 و دریافت تحریم هشت تعلیق امتیاز که برابر است با شش امتیاز منفی که باقی خواهد ماند در رکورد خود را به مدت دو سال.

Rakibul حسن قبول اتهام نقض مقاله 2.21 و دریافت تحریم از چهار تعلیق امتیاز که برابر است با پنج امتیاز منفی که باقی خواهد ماند در رکورد خود را به مدت دو سال.

تمام اتهامات وارد شده توسط در میدان داوران سام Nogajski و آدریان Holdstock سوم داوری Ravindra Wimalasiri به عنوان به خوبی به عنوان چهارمین داوری پاتریک Bongni Jele. سطح 3 نقض حمل حداقل مجازات از چهار تعلیق امتیاز و حداکثر مجازات 12 تعلیق امتیاز.

تعلیق امتیاز اعمال خواهد شد به آینده مسابقات بین المللی بازیکنان به احتمال زیاد برای شرکت در یا ارشد یا U-19 سطح. یکی تعلیق نقطه برابر با یک بازیکن که فاقد شرایط لازم برای یک ODI یا T20I U-19 یا یک تیم بین المللی مطابقت دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de