دهلی نو: ظرف 10 روز گذشته سوم شلیک حادثه در محل anti-تابعیت متمم قانون (CAA) تظاهرات در جامع نگر منطقه در یکشنبه شب ایجاد یک جو ترسناک در میان معترضان.

پلیس دهلی به ثبت رسیده FIR در جامع نگر ایستگاه پلیس است و کاوش پخت سوم حادثه است.

پلیس گفت که این zeroing در دو متهم گفته که در پخت سوم قانون با دو چرخ شماره ثبت که شد گرفتار در دوربین.

در ضمن اقدام سریع نیروی (RAF) اعزام شده است در نزدیکی شاهین باغ اعتراض سایت در دوشنبه شب بود.

دو افراد ناشناس باز کرده بود و آتش در حال انجام تظاهرات در جامع Millia اسلامی (JMI) دانشگاه اواخر یکشنبه شب. هر چند هیچ کس مجروح شد در این حادثه وجود دارد وحشت در میان کسانی که در حال حاضر در نقطه ای.

DCP کومار Gyanesh گفت: تیم پلیس در حال انجام فشرده جستجوی محل که در آن شلیک صورت گرفت در نزدیکی دروازه شماره 7 از تیم اول دانشگاه یا دانشکده پردیس. “تا کنون ما در بر داشت خالی بدون کارتریج. ما در نتیجه کاوش بیشتر برای شناسایی متهم و بررسی جرم و جنایت. این شاه بود که پس از ثبت نام با توجه به روش گفت:” DCP.

صدها نفر از معترضان با هجوم به جامع نگر ایستگاه پلیس و در آنجا ماند تا زمانی که پلیس ثبت شده FIR در حدود 4 هستم.

“طبق معمول پلیس نبود در نظر گرفتن هر گونه شکایت و پس از دو تا سه ساعت از شهروندان و شعار دهند و با نزدیک شدن پلیس در داخل ایستگاه پلیس شاه ثبت شد” ادعا Mohd. حافظ یک جامع دانشجویی بود که در ایستگاه پلیس.

“ما تا به حال عکس های گرفته شده از روروک مخصوص بچه ها که متهم استفاده کرده بودند و بر اساس همان شناسایی آن به شماره ثبت. آن است تا به پلیس در حال حاضر به بررسی کنید و ببینید اگر صاحب خودرو و متهم هستند و یا اگر متهم به استفاده از وسیله نقلیه شخص دیگری,” او گفت:.

اما یک مقام پلیس در جامع نگر ایستگاه پلیس گفت که چند نفر با نزدیک شدن به آنها را در طول ثبت نام از شاه گفت: آنها تا به حال دیده می شود قرمز روروک مخصوص بچه ها است که گفته می شود مورد استفاده برای جرم و جنایت.

پلیس ادعا کرده است که هیچ کس نمی تواند تصرف کامل ثبت نام تعداد دو چرخ است.
“همانطور که در ثبت نام خودرو سوابق صاحب دو چرخ با شماره ثبت گرفتار در دوربین ظاهرا با پایان دادن به رقمی ‘2’ متعلق به یک مرد در حالی که با پایان دادن به ‘4’ متعلق به یک زن گفت:” پلیس رسمی.

“پلیس تیم صلیب بررسی دوربین های مدار بسته و دیگر فیلم از این حادثه گرفته شده توسط برخی از معترضان به معلوم که آیا این شماره به پایان می رسد با 2 یا 4” گفت: پلیس رسمی.

قبل از روز حادثه, Kapil Gujjar ساکن Dallupura روستا در حومه دهلی نو از کار اخراج شده بود در اعتراض به نقطه در شاهین باغ در تاریخ 1 فوریه. Gujjar گفته بود فریاد زد: “Humare desh مردان aur kisi ki nahi sirf هندو کی chalegi (تنها مسلمانان باید بگویم در کشور ما هیچ کس دیگری).” او بعد از بازداشت جامع نگر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im