2 فیلیپینی گرفتن coronavirus در لبنان

PRECAUTION VS CORONAVIRUS. Sanitary workers disinfect Beirut's public park on March 5, 2020.Photo by AFP

احتیاط در مقابل CORONAVIRUS. بهداشتی کارگران ضد عفونی بیروت پارک عمومی در تاریخ 5 مارس سال 2020 است.عکس از AFP

مانیل فیلیپین – دو فیلیپینی مستقر در لبنان آزمایش مثبت برای رمان coronavirus آوردن تعداد کل آلوده فیلیپینی در خارج از فیلیپین به 91.

این بود که توسط وزارت امور خارجه (DFA) معاون وزیر ادواردو Meñez در “Laging هندا” در کنفرانس مطبوعاتی در 2019-nCoV شیوع در Malacañang در دوشنبه 9 مارس.

“ما همچنین دریافت اطلاعات است که دو فیلیپینی نیز شناخته شده است (با 2019-nCoV) در لبنان” Meñez گفت.

دو فیلیپینی در حال حاضر تحت قرنطینه در بیمارستانی در بیروت پایتخت لبنان.

در خارج از فیلیپین, در مجموع 91 فیلیپینی در حال حاضر آزمایش مثبت برای رمان coronavirus از جمله دو مورد در لبنان است. Meñez وجود دارد گفت: هنوز 4 فیلیپینی در هنگ کنگ و دیگری 3 در سنگاپور که COVID-19 بیماری ناشی از 2019-nCoV. امارات متحده عربی همچنین گزارش دو فیلیپینی موارد هر چند هر دو در حال حاضر در “پایدار” بیماری است و به زودی منتشر خواهد شد از بیمارستان با توجه به Meñez.

هشتاد و فیلیپینی نیز آلوده 2019-nCoV در حالی که روی عرشه کشتی M/V الماس شاهزاده کشتی کروز که تا به حال شده است از منوی view در بندر یوکوهاما در ژاپن برای روز. اما 40 از این فیلیپینی در حال حاضر بهبود 21 با آنها اتمام اجباری 14-بعد صفحه اصلی دوره قرنطینه پس از returning به فیلیپین. دیگر 19 فیلیپینی بهبود هنوز هم در ژاپن اما DFA در حال حاضر در حال تنظیم خود بازگشت.

دیگر 40 خدمه فیلیپینی از الماس شاهزاده خانم که هنوز COVID-19, اما, باقی می ماند, اعتراف های مختلف امکانات بهداشتی در ژاپن است.

همانطور که از صبح روز دوشنبه فیلیپین خود را گزارش 10 موارد مثبت COVID-19از جمله شهرستان اول انتقال محلی پس از 62 ساله فیلیپینی با هیچ سفر تاریخچه خارج از کشور فیلیپین خود آلوده 59 ساله, فیلیپینی, همسر.

رئیس جمهور رودریگو Duterte روز دوشنبه همچنین اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به کوروناویروس.

این کشور برای اولین بار 3 coronavirus موارد همه چینی یکی از آنها فوت کرد در حالی که دو نفر دیگر در حال حاضر به بهبود است.

آخرین 4 مثبت مورد تایید وزارت بهداشت – دو فیلیپینی, یک مرد تایوانی و آمریکایی نر – آیا همه در حال حاضر بستری در بیمارستان های مختلف در مترو مانیل. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de