2 پزشکان اورژانس مبتلا به کروناویروس در “وضعیت بحرانی’

دو اورژانس و پزشکان بیمارستان بستری شده است در “وضعیت بحرانی” با COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus با توجه به کالج آمریکایی پزشکان اورژانس (ACEP).

این ACEP اعضا در نیوجرسی و واشنگتن در بیمارستان بستری شد و پس از نشان دادن علائم سازگار با ویروس.

این پزشک اورژانس از واشنگتن یک مرد در 40s, یک دکتر در EvergreenHealth مرکز پزشکی در کرکلند. آلوده پزشک از نیوجرسی 70, ACEP رئیس جمهور دکتر ویلیام Jaquis گفت: در بیانیه ای در روز 14 مارس ،

“من عمیقا متاثر شده این اخبار اما تعجب نیست. به عنوان پزشکان اورژانس ما می دانیم که خطرات ناشی از دعوت ما” Jaquis گفت.

خبر آمد که موارد تایید شده در ایالات متحده آمار حدود 3000 با 65 مرگ و میر ناشی از 58 روز شنبه. واشنگتن مرگ و میر از coronavirus رسید و با شش تا در مجموع 37 روز جمعه و فرماندار جی Inslee گفت.

“بسیاری از ما فکر می کنم که با وجود همه چیز را ما انجام می دهیم ما احتمالا در معرض” Jaquis گفت. “اولین مورد گزارش شده قطعا می فرستد یک موج شوک از طریق جامعه است.”

این ACEP گفته است که هنوز مشخص نیست که آیا پزشک اورژانس در واشنگتن قرارداد این ویروس از طریق جامعه مبتنی بر گسترش و یا “انتقال شغلی.”

“بیمارستان شد آگاه از COVID-19 خطر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی کار کرده است و از نزدیک با CDC برای اطمینان از مناسب سیاست ها و روش ها در جای خود به کاهش خطر” بیانیه ای گفت:.

آلوده پزشک اورژانس “پیروی در همه زمان ها با مناسب PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] روش” Jaquis در بیانیه ای گفت:. او به نیویورک تایمز گفت که این واقعیت که دکتر تا به حال دسترسی به کافی تجهیزات حفاظتی ساخته گروه “عصبی است.”

“این یک منطقه با شیوع به طوری که آنها انتظار داشتند و آماده شده است. که بدیهی است که باعث می شود ما بیشتر عصبی” Jaquis گفت: خروجی.

در یک بیانیه EvergreenHealth بیمارستان گفت: خروجی این است که به ارائه مراقبت برای COVID-19-آلوده بیمار است.

“او در شرایط بحرانی اما با ثبات” بیمارستان گفت.

در ضمن آلوده نیوجرسی پزشک بود و بنا به گزارش ها در بیمارستان بستری هفته گذشته با بالا و مشکلات تنفسی همچنان در انزوا در تسهیلات بخش مراقبت ويژه.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در اوایل این ماه هشدار داد کمبود جهانی و قیمت سنگ آهن در بازار برای تجهیزات حفاظتی برای مبارزه با سریع-پخش coronavirus و خواسته شرکت ها و دولت ها برای افزایش تولید تا 40 درصد است.

پس از coronavirus شیوع قیمت فولاد ماسک را افزایش داده اند شش برابر N95 ماسک سه برابر شده اند در هزینه و محافظ لباسهای هزینه دو برابر این که گفت.

آن را تخمین می زند بهداشت و درمان کارگران در هر ماه خواهد شد نیاز به 89 میلیون ماسک 76 میلیون و 1.6 میلیون جفت از عینک.

“امید من این است که این همکاران و موارد خود را در خدمت به عنوان یک یادآوری برای هر یک از ما را به ماندن هوشیار” Jaquis گفت. “این ویروس خطرناک است و تاثیر آن است که هنوز هم اتفاق می افتند.”

“به عنوان پزشکان اورژانس, ما, پاسخ به تماس برای مراقبت از آسیب پذیر ما حتی در معرض خطر شخصی. دانستن است که من اصرار هر یک از شما به دقت دنبال توصیه می شود اقدامات احتیاطی برای محافظت از خودتان.

“ما ایستاده ایران با همکاران ما و افکار ما و نماز به صورت کامل و بازیابی سریع هستند و با هر یک از آنها و خانواده های آنها.”

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im