2 مرگ و میر, 19 موارد جدید: Covid-19 ناگهانی می فرستد افزایش نگرانی در کارناتاکا

With the Covid-19 epidemic showing signs of acceleration, roads leading into infection hot-spots, such as this one at the Banashankari temple, have been sealed off. (DC Photo: Satish B.)

با Covid-19 اپیدمی نشان دادن نشانه هایی از شتاب جاده ها منجر به عفونت نقاط داغ مانند این یکی در Banashankari معبد شده اند مهر و موم کردن. (DC عکس: Satish B.)

بنگلور: Karnataka گزارش 12th خود را Covid-19 مرگ در میان نشانه هایی که این بیماری همه گیر در حال ساخت یک رئیس بخار پس از ظاهری به lain آرام در جنوب این دولت هند برای چند هفته.

مرگ و میر در حال حاضر تا 12 و عصر بولتن صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده خدمات نشان داد که 19 جدید مثبت اضافه شد به دولت در مورد بار مصرف کل به 279.

این بالاترین علاوه بر این در یک دوره 24 ساعته پس از کارناتاکا ثبت اولین coronapositive مورد در مارس 9. کارناتاکا نیز دولت برای اولین بار در هند به رکورد یک مرگ به علت Covid-19 اما پس از آن پیش بینی شتاب انجام نمی آیند و دادن امید به مقامات بهداشت در اینجا.

اما جهش دیده در 24 ساعت گذشته را نشان می دهد که این بیماری همه گیر است که شروع به ساخت شتاب نیز دیده می شود در شبیه جهش در کشورهای همسایه از Telangana و تامیل نادو.

دو مرگ و میر گزارش امروز شامل 65 ساله مرد بیمار از چیککبللپور و 80 سال از Hirebagevadi در Belagavi منطقه. سالمندان بانوی گفته است آلوده شده اند از طریق تماس با 38 ساله نر که خودش رو آلوده از یک تاج بیمار مثبت بود که در یک سفر سابقه به دهلی نو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de