2 شرکت در مسیر تولید میلیون ها نفر از Coronavirus آزمون

دو شرکت برای اولین بار به دریافت فدرال ترخیص کالا از گمرک برای آزمون خود را برای ووهان coronavirus در مسیر تولید میلیون ها نفر از کیت به عنوان اوایل ماه آوریل.

غذا و دارو صادر اضطراری مجوز این هفته برای COVID-19 کیت های آزمایش توسط روشه سوئیس دارویی لوله و Thermo Fisher, ایالات متحده علمی ابزار ساز.

روشه ظرفیت تولید تا 3.5 میلیون آزمون در هر ماه با توجه به Karsten Kleine یک سخنگوی شرکت.

“ما در حال کار در سراسر ساعت برای افزایش این مقدار به عنوان ما می دانیم اهمیت است که بیماران نیاز به دسترسی به این مهم آزمون” Kleine گفت: در یک ایمیل به بار عصر.

ترمو فیشر خواهد شد که 1.5 میلیون آزمون آماده به کشتی در روز دوشنبه و قصد دارد تا سطح شیب دار تولید به 5 میلیون نفر آزمون در هر هفته توسط April 3rd, با توجه به Ron اوبراین یک سخنگوی این شرکت.

“این بستگی دارد بر روی یک سری از مواد اولیه و سایر عملیات تولید که نیاز به مقیاس موفقیت” اوبراین گفت: در یک ایمیل به بار عصر.

روشه آزمون نتایج را فراهم می کند در 3 1/2 ساعت. ترمو فیشر آزمون چهار ساعت طول می کشد. هر دو آزمون را می توان در شرکت های تشخیصی و ماشین های منطقه است که در حال حاضر در دسترس در آزمایشگاه در سراسر کشور است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برجسته ترمو فیشر و رچ در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 13.

“من همچنین می خواهم برای تشکر از ترمو فیشر” رئیس جمهور گفت:. “FDA هدف این است که امیدوارم اجازه درخواست خود را در عرض 24 ساعت—آن را بسیار به سرعت آن را برای رفتن بسیار به سرعت—که به ارمغان خواهد آورد علاوه بر این, 1.4 میلیون آزمون در هیئت مدیره در هفته آینده و 5 میلیون در ماه است.”

“من شک ما باید در هر نقطه در نزدیکی که” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

این آزمون توسط روشه و ترمو فیشر بخش عمومی-بخش خصوصی در طرح های کروناویروس نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس. این طرح را از ویژگی های یک وب سایت ایجاد شده توسط گوگل است که قبل از صفحه نمایش بيماران است. کسانی که واجد شرایط برای آزمون داده خواهد شد و این نزدیکی هست از طریق درایو تست سایت با خارج, CVS, هدف, و, Walgreens, تبادل نظر در ارائه قطعات از پارکینگ خود را برای تست سایت. این کشور بزرگترین آزمایشگاه تست شرکت LabCorp و تلاش تشخیص در حال کار به فرآیند آزمون در یک مقیاس بزرگ است.

روشه سخنگوی اشاره کرد که شرکت کشتی های آزمون در سراسر جهان نشان می دهد که نه همه از خروجی ممکن است به مقصد ایالات متحده است.

“ما در حال کار با سازمان های دولتی و نهادهای نظارتی برای اطمینان حاصل شود که آزمون را بزرگترین بیمار و جامعه, تاثیر” Kleine گفت.

از آنجا که تعدادی از کیت های آزمایش که در دسترس تبدیل خواهد شد بخشی از یک بزرگتر عملیات اثربخشی آن بستگی به اجرای اجزای دیگر از جمله درایو از طریق سایت آزمایشگاه تشخیص است.

از آغاز شیوع کروناویروس بیش از 80 تست توسعه دهندگان را اعمال می شود برای تایید FDA. FDA تایید کرده است چهار آزمون به تاریخ. ترمو فیشر آزمون تصویب شد در عرض 24 ساعت از درخواست با توجه به FDA.

“مجوز از ما تست تشخیصی برای COVID-19 کمک خواهد کرد برای محافظت از بیماران و کادر درمانی برای پاسخ سریع به درمان کسانی که بیمار و جلوگیری از گسترش عفونت” مارک کاسپر رئیس ترمو فیشر در بیانیه ای گفت:.

“در طول هفته گذشته ما تیم های واکنش اضطراری شده اند و کار سخت را به این آزمون به بیماران” توماس Schinecker مدیر عامل شرکت Roche Diagnostics در بیانیه ای گفت:. “ارائه با کیفیت بالا-حجم تست قابلیت به ما اجازه خواهد داد برای پاسخ موثر به آنچه که سازمان بهداشت جهانی مشخص است به عنوان یک بیماری همه گیر.”

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im