2 barangay نمایندگان بازداشت برای قاچاق townmates به Pangasinan

PANGASINAN, فیلیپین – پلیس دستگیر شده در چهار شنبه, مارس 14 دو barangay نمایندگان (kagawad) به صورت قاچاق به Pangasinan 7 townmates که رشته در مترو مانیل پس از استان قرار داده شد و تحت شدید پیشرفته جامعه شده است.

این نمایندگان بودند از Barangay Batangcaoa در یوربیزتندو شهر گفت: پلیس عمده فرناندو فرناندز ویللسیس رئیس پلیس.

فرناندز نیست شناسایی مظنون اما او گفت که آنها در barangay لباس زمانی که آنها دستگیر شدند.

با توجه به فرناندز 7 نفر اجاره ون از مانیل برای P3 000 هر یک برای رسیدن به, Pangasinan.

آنها در تارلاک-پانگاسینانی-La Union بزرگراه (TPLEX) در نزدیکی شهر روسالس و راه می رفت از طریق مزارع برنج جایی که آنها ملاقات با متهمان. کوچک آنها می دانند که پلیس تا به حال شده است در انتظار برای آنها را بیش از حد.

فرناندز گفت که این افراد در تلاش برای بازگشت به خانه بودند که گزارش گذاشته شدن از شغل خود به دلیل شیوع کروناویروس و آنها را وادار به تلاش و لغزش را از طریق Pangasinan مرزهای با وجود مستند.

آنها خواهد شد را به انزوا منطقه در Barangay Unzad, ویللسیس و ارسال خواهد شد بازگشت به مرز. آنها را نمی خواهد اجازه ورود به Pangasinan تا تمدید شدید پیشرفته جامعه قرنطینه در استان برداشته شده است.

این نمایندگان از سوی دیگر دستگیر شدند. آنها را متهم به تخلف از ماده 151 از تجدید نظر در قانون مجازات اسلامی و یا مقاومت و نافرمانی به یک فرد در سازمان.

“آنها ممکن است با هدف کمک به, اما ما نمی توانیم توجیه نیت خود را به نقض قانون” گفت: فرناندز.

همانطور که از دوشنبه, مارس 13, Pangasinan ثبت کرده است 5 جدید کروناویروس موارد آوردن آن در مجموع به 33 نفر از جمله 9 مرگ و میر.

مقامات خواست به ماندن در خانه و خودداری از سفر به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 5000 نفر در فیلیپین کشته و 335 و تا به حال 295 بیمارانی که بهبود از روز شنبه, مارس 14. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im