2 شرکت کنندگان در غروب یک کنفرانس تست مثبت برای Coronavirus

بیش از 18000 نفر با حضور در کنفرانس از جمله بیش از دو سوم از کنگره

حداقل دو نفر که با حضور در غروب یک کنفرانس در واشنگتن آخرین آخر هفته باید آزمایش مثبت برای جدید coronavirus سازمان کنفرانس گفت.

آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته است که یکی از بزرگترین گروه های لابی گری در آمریکا با تمرکز بر اسرائیل و این گروه گفت: بیش از 18,000 آمریکایی ها با حضور در کنفرانس از جمله بیش از دو سوم از کنگره است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), و از سوی دیگر ، چاک شومر (D-n. y.) در میان شرکت کنندگان در این سال است. محل کنفرانس از 1 مارس تا آوریل 3.

در یک ایمیل به افرادی که به این کنفرانس این گروه گفت که حداقل دو کنفرانس شرکت کنندگان از نیویورک آزمایش مثبت برای این ویروس جدید که باعث می شود یک بیماری به نام COVID-19 که به کشته شدن هزاران نفر در سراسر جهان از اواخر سال گذشته است.

هر کسی که تست مثبت برای ویروس جدید باید تماس خود را محلی, مقامات بهداشت و درمان AIPAC سازمان گفت.

سازمان دهندگان گفت: آنها در “ارتباطات ثابت” با Westchester County Health Department در نیویورک و دی سی در بخش بهداشت و درمان است که در هماهنگی با نیویورک ملی و مقامات بهداشتی. سازمان دهندگان گفت: آنها به مشورت با دکتر ادوارد Septimus یک متخصص بیماری های عفونی است که می آموزد در تگزاس A&M دانشکده پزشکی.

این سی وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت که یک مشترک تحقیقات جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت تا کنون شناسایی بدون خطر به شرکت کنندگان در کنفرانس در این زمان.

افرادی که با حضور در این کنفرانس باید در خانه بمانند و اگر بیمار و تماس های آینده به دکتر خود اگر دچار علائم ویروس جدید این اداره گفت. علائم این ویروس شبیه به کسانی که برای آنفلوآنزا و شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

اسرائیل روز چهارشنبه گفت که هر اسرائیل از بازگشت از کنفرانس های بین المللی برگزار شده در خارج از کشور مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه برای 14 روز پس از ورود در کشور است. کشور و وزارت بهداشت نیز ممنوع انبوه حوادث و گردشگران که به تازگی در ایران و عراق و یا لبنان.

Epoch Times Photo
یک زن در یک ماسک صورت پیاده در مرکز شهر در منطقه منهتن شهر نیویورک پس از بیشتر موارد از کروناویروس جدید تایید شد در نیویورک در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. (Andrew Kelly/فردا نیوز)

Westchester خوشه

یکی از بزرگترین خوشه از موارد در ایالات متحده آمریکا است که در شهرستان Westchester که نشسته فقط در خارج از شهر نیویورک است.

یک زن 50 ساله وکیل است که در نیویورک زندگی راشل در شهرستان و کار در منهتن, نیویورک, آزمایش مثبت برای این ویروس در روزهای اخیر. مقامات گفت که او برای اولین بار نشان داد علائم در فوریه. 22 و گرفته شده بود به یک بیمارستان در وستچستر در فوریه. 27 قبل از انتقال به نیویورک-پروتستان/دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در منهتن.

انسان در شرایط شدید.

مرد کودکان و آزمایش مثبت برای این ویروس باعث از مقامات نزدیک SAR آکادمی و دبیرستان و دانشگاه یشیوا. یکی از همسایه ها که سوار مرد به بیمارستان نیز آزمایش مثبت است.

مقامات پس از گزارش 30 بیشتر موارد در Westchester County, از جمله یکی از دوستان که صرف زمان با وکیل و دوست و همسر و فرزندان.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: در مورد تعداد در دولت ادامه خواهد داد به افزایش است که بیشتر مردم در حال آزمایش است.

“ما می خواهیم به نگه داشتن تست و پیدا کردن بیشتر افرادی که تست مثبت به دلیل این است که چگونه شما شامل شیوع پیدا کردن کسی که آلوده قرنطینه آنها و کاهش عفونت رای او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

شهر نیویورک تایید کرده است پنج مورد. شهردار بیل د Blasio روز جمعه گفت که مقامات “دیدن نمونه های بیشتر از جامعه انتقال … بین افرادی که هیچ ارتباط مستقیمی با سفر به یکی از کشورها را تحت تاثیر قرار.”

نیویورک بودند خواست به ماندن در خانه اگر احساس بیمار دستهای و به طور کامل و جلوگیری از دست دادن و دیگر دست به دست بگیرید.

مردم باید گزارش علائم به مقامات بهداشتی و اگر آنها نمی, بهتر است در یک تا دو روز آنها باید پزشک خود را ببینید, de Blasio گفت. اگر مردم یک دکتر و یا نمی دانید که در آن به مراقبت از آنها باید تماس 311.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de