1 دسته از فیلیپینی از ویروس-آمار ژاپن کشتی کروز در حال حاضر در PH

FINALLY HOME. The Philippine Airlines plane caryying the first batch of Filipino repatriates from M/V Diamond Princess arrives in Clark Airbase on February 25, 2020. Photo from the Department of Foreign Affairs

در نهایت صفحه اصلی. فیلیپین و عربستان caryying دسته اول فیلیپینی repatriates از M/V الماس شاهزاده وارد کلارک هوایی در فوریه 25 سال 2020 است. عکس ها از وزارت امور خارجه

مانیل فیلیپین – اولین 309 از بیش از 400 فیلیپینی بودن عودت از رمان coronavirus-آمار ژاپنی, کروز, کشتی M/V الماس شاهزاده وارد پایگاه هوایی کلارک اواخر سه شنبه شب 25 فوریه.

وزارت امور خارجه’ حساب توییتر رسمی گفت: Philippine Airlines پرواز repatriates – هیچ یک از آنها آزمایش مثبت برای رمان coronavirus تا کنون – فرود در Haribon مفت کلارک پایگاه هوایی در 10:15 pm.

از وجود 11 اتوبوس ارائه شده توسط وزارت حمل و نقل در زمان repatriates به ورزشکاران روستا در شهرستان کلارک در کپس, Tarlac – فیلیپین’ ملی قرنطینه تسهیلات برای رمان شیوع کروناویروس.

قبل از پیاده هواپیما فیلیپینی ابتدا بررسی علائم ممکن است از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. آنها را تحت سلامت دیگر ارزیابی پس از ورود به جدید کلارک شهرستان.

وزارت بهداشت (DOH) گفت: تنها کسانی که نشان می دهد هیچ نشانه ای از COVID-19 خواسته خواهد شد که برای ماندن در ورزشکاران ایجاد کرد برای 14 روز دوره قرنطینه.

باید بازگرداندن نشان دادن نشانه هایی از این بیماری جدید او خواهد شد را به یک بیمارستان و جدا شده از بیماران دیگر برای مشاهده بیشتر است.

دسته دوم از, فیلیپینی, repatriates از الماس شاهزاده خانم است که انتظار می رود برای رسیدن کلارک در پایگاه هوایی نیمه شب.

همانطور که از سهشنبه در مجموع 80 فیلیپینی, گیر افتاد, رمان coronavirus در حالی که روی الماس شاهزاده خانم است که در قرنطینه پس از 4 فوریه در بندر یوکوهاما در ژاپن پس از گسترش ویروس در میان خدمه کشتی و مسافران است. ده نفر از آنها پس از بهبود یافت و مرخص شده است.

هیچ یک از این 80 موارد مثبت شد از جمله در فیلیپین دولت بازگشت برنامه در حال حاضر.

وجود دارد در مجموع 3700 مردم پردازنده کشتی از جمله 531 خدمه فیلیپینی و 7 فیلیپینی مسافران است.

همانطور که از شنبه, فیلیپین ثبت 3 مورد تأیید رمان coronavirus همه آنها ، یکی از درگذشت در حالی که دو نفر دیگر بازیافت.

DOH نیز جستوجو کرد 610 نفر در فیلیپین برای عفونت ممکن است. از این تعداد تنها 98 باقی می ماند بستری شده در هیت امکانات در سراسر کشور در حالی که 509 مرخص شده. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im