19 قانونگذاران به دنبال اطلاعات از زوم در میان موشکافی آن شیوه های حفظ حریم خصوصی

یک گروه از 19 قانونگذاران مجلس درخواست اطلاعات از ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم در میان موشکافی این شرکت شیوه های حفظ حریم خصوصی که بیشتر آمریکایی ها تبدیل به پلت فرم خود را برای دیدار با کار از خانه نیاز دارد.

در یک نامه به آدرس زوم مدیر عامل شرکت اریک یوان در روز جمعه قانونگذاران دموکرات از خانه کمیته انرژی و تجارت خواسته او را به “نور” در این شرکت جمع آوری داده ها روش از جمله اطلاعات در مورد شرکت کنندگان توجه ردیابی ابر ضبط خودکار رونوشت از همایش. Rep. جری McNerney (D-کالیفرنیا.) و تشکر. Jan Schakowsky (D-ایلینوی) که رئیس کمیته فرعی در حمایت از مصرف کننده و تجارت در میان کسانی که امضا این نامه است.

“جدید ما وابستگی به چنین راه حل را افزایش می دهد سوال مهم در مورد شیوه های حفظ حریم خصوصی از شرکت های, بسیاری از ما در حال تعامل با برای اولین بار” در این نامه اعلام کرد.

زوم به دست آورده شدید محبوبیت در هفته های اخیر که میلیون ها نفر از آمریکایی ها مورد نیاز برای کار از خانه به عنوان بخشی از اقدامات برای کنترل گسترش CCP ویروس همه گیر. این شرکت گفت که رسیده و بیش از 200 میلیون کاربر روزانه در سراسر جهان در ماه مارس است که از 10 میلیون روزانه شرکت کنندگان در پایان ماه دسامبر سال گذشته است.

این نامه می آید به عنوان شرکت زیر نور افکن برای طیف وسیعی از حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی در هفته های اخیر. اخیرا این شرکت حفظ حریم خصوصی و امنیت ویژگی های هستند که به دقت مورد بررسی قرار گرفت و پس از هکرها بهره برداری از یک صفحه نمایش-قابلیت به اشتراک گذاری با ربودن جلسات و کلاس های درس آنلاین با پیام های در حال ظهور پدیده ای به نام “زوم-بمب گذاری.”

اف بی آی در بوستون بخش هشدار در مورد زوم-بمب گذاری در مارس 30 پس از آن با دریافت گزارش های متعدد در مورد کنفرانس های در حال قطع مستهجن یا نفرت, تصاویر و تهدید زبان ارسال می شود. در یک نمونه کلاس آنلاین انجام شده بر روی پلت فرم قطع شد که فردی ناشناس تماس گرفته شده به تماس و فریاد می کشید و ناسزا به شرکت کنندگان است. فرد سپس فریاد زد: معلم آدرس خانه در تماس است.

مقامات با استفاده از این پلت فرم برای جلسات نیز کاهش یافته است قربانی این پدیده است. کانکتیکات دادستان کل ویلیام تانگ گفت که او “زوم-بمباران” توسط صدها نفر از “بی حرمتی و نژادپرستانه نظرات” در طول یک زوم تماس اوایل این هفته. تانگ گفت که دفتر او در حال همکاری با دیگر وکلای عمومی دفاتر در سراسر کشور برای بررسی این شرکت به صورت بالقوه نقض حریم خصوصی او به خبرنگاران گفت: در یک تماس در جمعه گزارش CNBC. او اضافه کرد که حداقل دو دیگر دفاتر—نیویورک و فلوریدا—بخشی از این تلاش است.

نیویورک تایمز گزارش داد اوایل این هفته که نیویورک دادستان کل Letitia جیمز تا به حال با ارسال نامه ای به شرکت درخواست آنها چه اقدامات امنیتی جدید قرار داده شده است در محل برای رسیدگی به افزایش ترافیک به عنوان پلت فرم تبدیل شدن به محبوب تر در طول CCP ویروس همه گیر.

این شرکت همچنین موضوع یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ در کالیفرنیا به اتهام جمع آوری و به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی کاربر را به اشخاص ثالث از جمله Facebook بدون آگاهی کاربر و یا اجازه.

کت و شلوار متهم این شرکت از عدم به اندازه کافی حفاظت از اطلاعات شخصی از افزایش میلیون ها نفر از کاربران از نرم افزار خود نرم افزار (“زوم برنامه”) و ویدئو کنفرانس پلت فرم.”

یوان منتشر متعدد اظهارات در پست های وبلاگ پرداختن به نگرانی در مورد آن داده های شیوه های. او ادعا کرد که به اشتراک گذاری داده ها به Facebook آمد از ویژگی های است که اجازه می دهد تا کاربران را به “login with Facebook” را برای دستگاه های اپل است و آنها فقط ساخته شده آگاه باشید که Facebook نرم افزار بسته شد و جمع آوری اطلاعات دستگاه در 25 مارس.

در یک جداگانه بیانیه اخیر روز چهارشنبه اذعان کرد که شرکت او افتاده بود کوتاه از جامعه حفظ حریم خصوصی و امنیت انتظارات و اضافه کرد که این نرم افزار در اصل ساخته شده برای مشتریان شرکت و نه عامل است که آن را تبدیل به محبوب ،

“[W]e نیست طراحی این محصول با پیش بینی که در چند هفته هر فرد در جهان به طور ناگهانی کار مطالعه و معاشرت از خانه,” او نوشت. “ما در حال حاضر بسیار گسترده تر مجموعه ای از کاربرانی که در حال استفاده از محصول ما در بی شمار از راه های غیر منتظره ارائه ما با چالش های ما پیش بینی نیست زمانی که پلت فرم تصور می شد.”

او گفت که آنها باید خود را به روز رسانی سیاست حفظ حریم خصوصی را به “به طور روشن تر و شفاف در اطراف چه اطلاعات جمع آوری می کنیم و چگونه آن استفاده می شود” و این که آنها تا به حال حذف بسته نرم افزاری است که به ارسال اطلاعات به Facebook. او همچنین گفت که برای 90 روز بعد خود شرکت خواهد اختصاص منابع برای شناسایی و پرداختن به مسائل مربوط به.

این نماینده مجلس نامه به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که اطلاعات شرکت را حفظ چه اطلاعاتی به اشتراک گذاشته شده به اشخاص ثالث و کدام احزاب سوم در حال دریافت اطلاعات است.

“با وجود زوم اخیر توضیحات به سیاست حفظ حریم خصوصی بررسی زوم سیاست حفظ حریم خصوصی را نشان می دهد که زوم هنوز هم ممکن است جمع آوری مقدار قابل توجهی از اطلاعات در مورد هر دو ثبت شده و غیر ثبت نام کاربران از استفاده از پلت فرم و همچنین از اشخاص ثالث” نمایندگان مجلس گفت: در این نامه است.

این شرکت انتظار می رود به ارائه پاسخ به قانونگذاران’ سوالات مارس 10.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de