18 Quezon City, زندان, زندانیان, پرسنل تست مثبت برای coronavirus

OVERCROWDED. Inmates rest in their sleeping quarters inside the Quezon City jail in this picture taken on July 18, 2016. Noel Celis/AFP

به سر می برند. زندانیان بقیه در خواب خود را به محله های داخل شهر برگرفته از زندان در این تصویر گرفته شده در جولای 18, 2016. Noel Celis/AFP

مانیل فیلیپین (به روز شده) – حداقل 9 زندانیان و 9 پرسنل در شهرستان کزون زندان آزمایش مثبت برای رمان coronavirus بیماری (COVID-19) اداره زندان مدیریت و Penology (BJMP) اعلام کرد در سهشنبه, مارس 17.

آنها جدا شده اند که در یک مرکز در Payatas, Quezon City گفت: BJMP سخنگوی رئیس بازرس خاویر Solda گفت: در جلسه.

زندان شهرستان ساخته شده بود برای 800 اما از سال 2016 آن قرار دارد بیش از 3,800 زندانیان ساختن آن دشوار اگر نه غیر ممکن است برای پیاده سازی فیزیکی فاصله اقدامات است که می تواند به جلوگیری از گسترش بیماری هایی مانند COVID-19.

مثبت coronavirus موارد شده و بیش از 2 هفته پس از یک مشاور حقوقی کاری تحت زندان آزمایش مثبت برای کوروناویروس. اما حقوقی که قبلا گزارش شده بود و کار از خانه جدا شده و قبل از این مستند اعلام شد.

این BJMP زودتر گفت که حداقل 21 زندانیان جدا شده اند که پس از آغاز شیوع ویروس. معلوم نیست که اگر مورد تأیید آمد از این گروه است.

این BJMP زودتر توصیه می شود برای آزادی زندانیان decongest امکانات خود را. خواسته برای به روز رسانی وزارت کشور و دولت های محلی (DILG) معاون Jonathan مالایا گفت: در جلسه روز جمعه که آنها در انتظار تصمیم دادگاه.

زندان یکی از آسیب پذیر ترین مناطق در طول این همه گیر آن را به عنوان دشوار است برای به اجرا درآوردن جسمی فاصله اقدامات وجود دارد. در نتیجه مبارزات انتخاباتی گروه های مختلف برای انتشار بیمار و سالمندان و زندانیان است.

وزارت دادگستری گفت: در حال حاضر دستور آزادی آنها حتی قبل از شیوع کروناویروس.

مجلس نمایندگان عدالت کمیته همچنین توصیه می شود به طور موقت از آزادی به قید وثیقه از سطح پایین مجرم و همچنین بیمار و سالمند زندانیان از طریق یک 6-صفحه سند امضا شده توسط رئیس کمیته ویسنت Veloso.

کشورهای دیگر در حال حاضر زندانیان با توجه به همه گیر. (بخوانید: فهرست کشورهای آزاد کردن زندانیان با توجه به coronavirus نگرانی)

فیلیپین زندان های شناخته شده به overcongested بیشتر شلوغ توسط زندانیان تحت بازداشت رئیس جمهور رودریگو Duterte ضد مواد مخدر مبارزه است.

به عنوان پنج شنبه, مارس 16 فیلیپین بود 5,660 coronavirus موارد با 362 مرگ و میر و 435 بهبود. تعدادی از عفونت ها در سراسر جهان پیشی گرفته 2 میلیون در حالی که بیش از 137,000 مردم اند و در سراسر 193 کشور و سرزمین. – با یک گزارش از Agence France-Presse/Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de