18 سبو استانی زندان زندانیان تست مثبت برای coronavirus

JOYOUS. Health workers wave red flags as they greet a patient who recovered from COVID-19 as she was being wheeled out of the Vicente Sotto Memorial Medical Center (VSMMC) in Cebu City on April 24, 2020. Photo by Gelo Litonjua/Rappler

شاد. سلامت کارگران موج پرچم قرمز به عنوان آنها خوش آمد می گوید یک بیمار که از بهبود COVID-19 به عنوان او بود که چرخ از ویسنت ستو یادبود مرکز پزشکی (VSMMC) در سبو (شهر) در آوریل 24 سال 2020 است. عکس Gelo Litonjua/Rappler

سبو – سبو استان ثبت شده اضافی 20 coronavirus موارد بر چهار شنبه, آوریل 29 18 نفر از آنها زندانیان از سبو استانی بازداشت و مرکز توانبخشی (CPDRC).

داده های جدید از وزارت بهداشت (DOH) منطقه 7 نشان داد که از 18 زندانیان 15 مرد و 3 زن هستند.

در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی فرماندار پسر عمو گارسیا گفت که زندانیان در حال حاضر موارد مشکوک پس از نشان دادن آنفولانزا مانند علائم. آنها جدا شده و به تبع آن تست شده است.

یکشنبه, آوریل 26 گارسیا اعلام کرده بود که swabbing بود که انجام شده بر زندانیان و اقدامات سخت تحمیل شده بود در CPDRC گزارش زیر که بازداشت شدگان در زندان امکانات در حال حاضر تشخیص داده شده است با COVID-19. این شامل یک سفارش برای تمام کارکنان به ماندن در مرکز.

با وجود این, گارسیا گفت که یک کارمند به حال اصرار بر رفتن به خانه به Barangay Sambag 2 در سبو (شهر).

“وجود دارد یک کارمند از شهر سبو که نگه داشته در حال رفتن به خانه. و ما در حال تلاش برای دیدن, به دلیل وجود دارد هیچ بازدید کننده و ما اجازه نمی دهد که عبور از مواد غذایی و لوازم. من احساس می کنم که این نقطه ضعف به دلیل [کارمند] را دنبال نمی کند منظور” گارسیا گفت.

درست در کنار CPDRC خانه, رقص, زندانیان است و سبو زندان شهرستان است که 210 نفر از شنبه, مارس 25.

این سبو زندان شهرستان دارای بالاترین تعداد coronavirus عفونت در میان زندانیان و پرسنل در میان تمام زندان امکانات در کشور است. (بخوانید: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد شهر سبو زندان)

2 موارد دیگر درگیر 58 ساله از Barangay, Lanao, دانبنتین که تحت دیالیز. در یک Facebook پست دانبنتین شهردار خورشید Shiura گفت که بیمار در نظر گرفته شد یک مظنون پرونده بود و swabbed در آوریل 25.

او را به بیمارستان بردند و چند روز بعد که او اعلام شد مرده Shiura گفت.

دیگر بیمار 31 ساله از نژادهای مختلف زن از پایین Pakigne, مینگلنیللا که مورد آزمایش قرار گرفت در 27 آوریل. او محدود در ویسنته ستو یادبود مرکز پزشکی.

زیر پروتکل تماس با ما-ردیابی برای موارد مثبت است که در حال حاضر در حال انجام است.

از روز شنبه, مارس 28 حداقل 551 موارد گزارش شده در 11 استان و 5 مستقل شهرستانها در Visayas. (بخوانید: کجا هستند coronavirus موارد در Visayas?)

در ضمن گارسیا تنظیم شده است به امضای یک فرمان اجرایی تخمگذار پروتکل برای زندانیان که منتشر خواهد شد پس مارس 20 دیوان عالی کشور جهت است که کمک های مالی آزادی به کسانی که بازداشت شده بیش از حداقل مجازات و کسانی که موارد بوده است کنار گذاشته و در یک حرکت به decongest این کشور برگزار شود.

در دیدار با قضات گارسیا گفت که ثبت شده در زندانيان آزاد سفارشات به توافق است که زندانیان را مجبور به انجام یک 14 روز دوره قرنطینه در مناطق شناسایی شده قبل از آزادی آنها ،

آنها خواهد بود swabbed و تست شده برای coronavirus بیماری در 5امین روز خود شده است. تنها خواهد شد و سپس آنها را به خانه فرستاد. هنوز هم آن خواهد بود تا شهرداران از شهرستانها خود را و یا شهرهای اینکه آیا یا نه آنها خواهد بود در معرض یکی دیگر از 2 هفته قرنطینه.

گارسیا همچنین گفت که دولت استانی خواهد بود با استفاده از استاندارد PCR تست کیت برای هدفمند عظیم تست چون بازده نتایج دقیق تر در مقایسه با سریع تست های تشخیصی است که آنها در ابتدا در نظر گرفته شده با استفاده از.

وزارت بهداشت (DOH) در چهار شنبه گفت که وجود دارد 8,212 جدید کروناویروس موارد با 558 مرگ و میر و 1,023 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de