17 ساله به ضرب گلوله در نیویورک روز پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان

A 17-year-old دبیرستان بازیکن بسکتبال ضرب گلوله کشته شد در شهر نیویورک در اواخر روز یکشنبه به عنوان شهر می بیند زیادی افزایش جرایم خشونت آمیز, مقامات گفت.

پلیس نیویورک مقامات اداره گفت: Brandon Hendricks به ضرب گلوله کشته شد در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب در Davidson خیابان در موریس ارتفاعات بخش از برانکس. او بنا به گزارش دچار زخم گلوله به گردن پس از حضور در کباب کردن.

Hendricks بود با عجله به سنت برنابا بیمارستان جایی که او مرده با توجه به گزارش. پلیس گفت که بازداشت نشده و معلوم نیست چه منجر به تیراندازی.

Hendricks فارغ التحصیل از جیمز مونرو دانشگاه فقط دو روز قبل از عکسبرداری است. Standout بسکتبال ستاره راه اندازی شد برای حضور در دانشگاه در پاییز, CBS New York گزارش شده است.

نایجل تامپسون او مربی تیم بسکتبال گفت: خروجی او را “هرگز فکر نمی کردم در مورد امکان او را به از دست دادن زندگی خود را.”

“همه مادر خود را نگه داشته و گفت به من است” ما باید او را به خارج از این محله ما نیاز به آنها را به دانشکده'” مربی گفت.

تامپسون پرداخت طولانی ادای احترام به “قابل توجه بازیکن بسکتبال” در یک Instagram post اوایل روز دوشنبه.

“او یک کاریزماتیک فروتن ، او گوش و مورد احترام همه است. او یک تیم عالی mate. متفکر و دلسوز و مهربان. پر از زندگی و مثبت” تامپسون گفت. “من هرگز ملاقات کرد هر کسی که تا به حال هر چیزی بد در مورد او می گویند.”

“او رهبر ما و طبقه برای گذشته 2 فصل. فقط فارغ التحصیل از [دبیرستان] دو روز پیش. تمام عمر خود را جلوتر از او,” او اضافه شده است.

افزایش جرایم خشونت آمیز

هفتگی تیراندازی در سراسر شهر نیویورک باید مشخصی 358 درصد در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته با توجه به اخبار 4. در مجموع 74 نفر زخمی در 55 در آمریکا طی هفته گذشته با بسیاری از خشونت های رخ داده در برانکس.

رئیس جرم و جنایت کنترل استراتژی های مایکل LiPetri گفت: نیویورک پست که در تابستان به احتمال زیاد بدتر قبل از آن بهتر می شود.

“ما باید برای رفتن به ماه ژوئن سال 1996 به بدتر از شروع ماه ژوئن گفت:” LiPetri. “است که یک گفتن stat.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اشاره کرد که برانکس است به خصوص دیده می شود یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت خشونت آمیز در روزهای اخیر. NYPD کمیسر درموت شیا اذعان کرد که زمان آن طول می کشد به نوبه خود آن را در اطراف.

“آن طول می کشد زمان طولانی به نوبه خود یک کشتی است. آن را می بیند کوه یخ است که به طور مستقیم در مقابل ما و است که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر,” او گفت: NY1 در 22 ژوئن. “ما شده است روند این راه و تیراندازی فقط آخرین علامت است.”

جک فیلیپس کمک به این گزارش.

از NTD اخبار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *