17 سیاتل-منطقه سرآشپزها و رستوران ها نمره جیمز ریش جوایز کسیکه نقاط

بهار در هوا است و در نتیجه به ناچار جیمز ریش فصل جوایز آغاز می شود — اما اسکار از ایالات متحده, رستوران, صنعت احساس کمی لایو این زمان در اطراف. لیستی از Seattle-منطقه semifinalists به نظر می رسد کمتر گارد قدیمی با صنعت کاپیتان رنه اریکسون و اتان Stowell ذکر شده برای دو سال گذشته در حال اجرا و مقدار زیادی بیشتر قبل از آن — به ویژه وجود ندارد و با سرآشپزها برای جوایز آمدن از برخی کمتر انتظار می رود ،

غرب سیاتل دوست داشتنی Il Nido قرار دارد در تاریخی Alki حیاط است کسیکه برای بهترین رستوران جدید در کشور — کاملا لورل برای آشپز مایک Easton که شروع به ساخت ماکارونی در داخل یک پایک بازار gelato فروشگاه. (اولین رستوران, Il Corvo حمل در یک پیشگام مربع محل lunchtimes تنها برای کسانی که می خواهند یک طعم و مزه از کار خود را در کمتر از-Il Nido قیمت.) در ضمن برمرتون است که احتمالا شگفت زده برای پیدا کردن خود را روی صنعت رستوران بالاترین افتخارات اما هیچ یک سزاوار جای در برجسته Baker دسته بیش از گلوتن نابغه مت آتش زنه است که شهر کوچک فوق العاده خرابکار نانوایی.

سیاتل طبقه Canlis نمی تواند به نظر می رسد به رفتن بدون حداقل یک اشاره از ریش — با آشپز بردی ویلیامز برنده بهترین آشپز غربی در سال گذشته — و آن را یک بار دیگر یک کسیکه برای آن برجسته مهمان نوازی (کارکرد که من بررسی از داخل به خارج در سال گذشته وحشت تمام وقت). بسیار بالا-end بزرگ-cellared Canlis نوع رستوران به طور کلی موجود در ریش’ برجسته شراب برنامه دسته (که آن را در واقع برنده در سال 2017) — در حال حاضر شراب حرفهایها خواهد بود یا هیجان زده یا وحشت برای دیدن سیاتل L’Oursin با آن باخبر طبیعی شراب برنامه (تحت هدایت کاترین اولسون, شاعره با یک فهرست شراب) ذکر شده به عنوان یک امکان برای این جایزه.

و در حالی که بهترین سرآشپز: غرب و اقیانوس آرام کسیکه فهرستی شامل چند ساله ظاهر راشل یانگ و سیف Chirchi از سیاتل ژول جدید نام بهار وجود دارد بیش از حد. یک چنین کسیکه از توجه داشته باشید: چرا Amlag از هود معروف کافه + نوار کوچک چینی-بین المللی منطقه نقطه است که به توصیف خود را به عنوان “کوچک فیلیپینی, نانوایی, کافی نت ها و نوار با یک قلب بزرگ است.” یکی دیگر از اول تایمر برای ریش موردتوجه: Aaron Verzosa از بیکون هیل الجزایر نیز فیلیپینی. و در اینجا ما نیز با خوشحالی پیدا کردن آشپز خورشید هنگ اجرا می شود که ناهار-تنها هشت صندلی سوشی-و-بیشتر کاپیتول هیل تعجب به عنوان شناخته شده توسط Tae.

در این سال جیمز ریش نهایی اعلام خواهد شد مارس 25 و 2020 جوایز اتفاق می افتد ممکن است 4. گاو نر لیست محلی semifinalists زیر است; پیدا کردن لیست کامل از semifinalists سراسر کشور در jamesbeard.org وبلاگ.

بهترین رستوران جدید

Il Nido

برجسته آشپز

Holly Smith, کافه Juanita, Kirkland

برجسته بیکر

مت آتش زنه خرابکار نانوایی برمرتون

برجسته مهمان نوازی

Canlis

برجسته شراب برنامه

L’Oursin

برجسته شراب و آبجو یا ارواح تولید کننده

استیو لوقا, Cloudburst دم

Rising Star Chef

لیز Kenyon روپیه نوار

Shota ناکاجیما, Adana

بهترین آشپز: غرب و اقیانوس آرام (AK, سلام, یا, WA)

چرا Amlag هود معروف کافه + نوار

جی Blackinton, Hogstone را چوب فر جزیره Orcas

لوگان Cox هومر

خورشید هنگ توسط Tae

میچ Mayers, Sawyer

Mutsuko سوما, Kamonegi

هارون Verzosa, مجمع الجزایر

چاد سفید, Zona بلانکا اسپوکن

راشل یانگ و سیف Chirchi, ژول

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de