16 کنگره MLAs MP از جمله 6 وزرا جمع به هتل در بنگلور

بنگلور: در آنچه به نظر می رسد مانند یک تهدید به کنگره دولت به رهبری کمال نات در Madhya Pradesh, 16 قانون گذاران از جمله شش وزرای فرود در بنگلور و whisked دور محلی BJP رهبران به رفت و آمد مکرر در Mahadevapura.

این است که گفته می شود بخشی از بی جی پی را پیشنهاد موسوم به عملیات لوتوس برای بیرون راندن کمال نات دولت در, Madhya Pradesh.

این MLAs می شد نقل مکان کرد به یک مخفیگاه نزدیک Doddaballapura بعد در شب.

مسئولیت چوپانی MLAs داده شده است به Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) وفادار و وزیر سابق آراویند Limbavali.

پرواز حمل MLAs فرود در حدود 3 بعد از ظهر و آنها بلافاصله به Mahadevapura. وجود دو MLAs که تا به حال به اینجا می آیند در هفته گذشته بودند به آنها ملحق شود. کل گله خواهد بود نقل مکان کرد و به مقصد نامعلومی در اواخر شب. این بخشی از BJP دستور کار برای پایین آوردن Madhya Pradesh دولت است.

این MLAs از Madhya Pradesh وارد شدند در دو عملیات جداگانه ویژه پرواز. در حالی که 10 فرود آمد و در اولین پرواز در هال فرودگاه شش وزرای وارد در دیگری. قبل از مصرف آنها را به یک رفت و آمد مکرر در Mahadevapura که اتوبوس حامل آنها در زمان یک مسیر انحرافی در جاده حلقه بیرونی برای گول زدن رسانه ها.

اسامی 10 قانونگذاران ورود اولین پرواز: Rajvardhan سینگ Praduman Singh Tomar, Bankim Silawat, Giriraj, Raksha, Jaswant Jatav, Suresh Dhakad, Jajpal سینگ Brijendra Yadav و Purshottam Prashar.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de