15 کودکان بستری با بیماری مرموز با پتانسیل لینک COVID-19

پانزده کودکان 2-15 بسیاری از آنها تا به حال COVID-19 و به تازگی بستری شده در شهر نیویورک بیمارستان تشخیص داده شده است با یک بیماری مرموز است که شامل ویژگی های از شوک و بیماری کاوازاکی, نیویورک, مقامات بهداشت گفت.

در روز دوشنبه انتشار (pdf), نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان در توصیف این بیماری ناشناخته به عنوان یک “multisystem التهابی سندرم بالقوه در ارتباط با COVID-19.”

معاون کمیسر آژانس تقسیم کنترل بیماری Demetre Daskalakis نوشت: در بیانیه ای که “طیف کاملی از بیماری شناخته نشده است.”

Daskalakis اشاره کرد که در اصل همان وضعیت بود و به تازگی گزارش شده توسط مقامات بریتانیایی که در تاریخ 27 آوریل منتشر شده یک بولتن (pdf) با اشاره به یک افزایش کوچک در تعدادی از موارد از “کودکان بدحال ارائه غیر معمول با تصویر بالینی.”

coronavirus
انتقال تصویر میکروسکوپ الکترونی از SARS-CoV-2 ویروس ذرات که بار عصر اشاره به عنوان CCP ویروس جدا شده از یک بیمار است. (NIAID)

انگلیسی اخطار صادر شده توسط اطفال در بخش مراقبت جامعه (عکس) گفت: بسیاری از این کودکان تست مثبت برای COVID-19 هر چند برخی نداده و اشاره NHS England, خدمات بهداشت ملی گفت که در یک هشدار است که “موارد مشترک با هم تداخل دارند از ویژگی های سندرم شوک سمی و غیر معمولی کاوازاکی بیماری با خون پارامترهای سازگار با شدید COVID-19 در کودکان است.”

بیمه خدمات درمانی هشدار اعلام کرد که از درد شکم و علائم گوارشی داشته و از ویژگی های جدید بیماری ها به التهاب قلب است.

نیویورک بهداشت گفت که تمام 15 کودکان علائم تب یا اندازه گیری یا ذهنی و بیش از نیمی از آنها گزارش راش, شکم درد, استفراغ و یا اسهال. کمتر از نصف تا به حال علائم تنفسی.

ده از 15 کودکان آزمایش مثبت برای COVID-19 یا مثبت آنتی بادی آزمایش. واکنش زنجيرهای پليمراز آزمایش نشان داد چهار مثبت و منفی 10 در حالی که سرولوژی آزمون نشان داد شش مثبت در میان آنهایی که در ابتدا پرچم منفی در روش آزمون.

هیچ یک از 15 کودک در نیویورک با سندرم ناشناخته درگذشت هر چند همه آنهایی که بستری شده در بخش مراقبت های مورد نیاز یا قلبی یا تنفسی پشتیبانی و یا هر دو. مقامات بهداشت گفت: بیش از نیمی از نیاز فشار خون حمایت و پنج تا به حال برای قرار دادن در یک دستگاه تهويه مکانيکی.

مقامات بهداشت خواست پدر و مادر که مشکوک در بالا شرح داده شده التهابی سندرم داون در فرزندان خود به دنبال توجه پزشکی بلافاصله به عنوان “تشخيص و درمان بيماران جلسه کامل یا جزئی از معیارهای کاوازاکی بیماری بسیار مهم است برای جلوگیری از end-عضو آسیب و دیگر عوارض دراز مدت است.”

کاوازاکی بیماری با علائم است که می تواند شامل تب بالا و لایه برداری پوست, علل تورم در دیواره متوسط عروق در سراسر بدن به گفته کلینیک مایو. این بیماری گاهی اوقات به نام مخاطی غدد لنفاوی سندرم در درجه اول کودکان تاثیر می گذارد. این التهاب باعث می شود تمایل به تحت تاثیر قرار عروق کرونر که عرضه خون به قلب است.

دکتر Howard A. Zucker, New York State کمیسیون بهداشت و درمان گفت: نیویورک تایمز روز دوشنبه که مقامات دولتی نیز بررسی مرموز سندرم است.

COVID-19 بیماری ناشی از حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus یا SARS-CoV-2 به نظر می رسد نادر در کودکان و اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر به دلیل بیماری در افراد با بیماری های زمینه ای و افراد مسن.

به دنبال اطمینان والدین نگران رابطه گفت: در آن که متوجه بیماری جدی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 به نظر می رسد بسیار نادر در کودکان است.

در ضمن موسسه ملی بهداشت اعلام کرد: آغاز ثبت نام شرکت کنندگان در یک مطالعه برای پیدا کردن عفونت نرخ COVID-19 در کودکان و خانواده های آنها در ایالات متحده است.

دولت بودجه بررسی که انجام خواهد شد به طور کامل از راه دور به نظر می رسد به تعیین که چگونه بسیاری از کودکان مبتلا به این ویروس علائم این بیماری است.

این مطالعه همچنین به نظر می رسد برای تعیین اینکه آیا وجود دارد تفاوت در میزان عفونت در بین کودکانی که آسم یا دیگر حساسیت شرایط و کودکان که نه.

“یکی از ویژگی های جالب این رمان coronavirus همه گیر است که تعداد بسیار کمی از کودکان را تبدیل به بیمار با COVID-19 در مقایسه با بزرگسالان,” دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بخشی از موسسه ملی بهداشت.

Fauci گفت: این مطالعه تعیین خواهد کرد اگر دلیل این است که کودکان مقاوم به عفونت و یا اینکه آنها آلوده هستند اما نشانه توسعه.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de