از شیلات و حیات وحش خدمات اعلام کرد که حدود 1,400 پوند از باله های کوسه کشف و ضبط شد در میامی بندر با توجه به گزارش های متعدد.

کوسه باله نگه داشته شدند در جعبه در یک کشتی بود که لنگر انداخت در PortMiami در ژانویه 2019 با توجه به میامی هرالد. باله داشت و مخلوط در میان “غیر حفاظت شده” و “غیر از تنظیم” حیوانات آیتم ها در سراسر 18 جعبه های مختلف.

موارد شد و به احتمال زیاد از آمریکای جنوبی و رهبری برای آسیا, که در آن باله های کوسه در تقاضا به عنوان یک ظرافت و معمولا مورد استفاده در سوپ.

به گفته مقامات مقدار کل باله های کوسه به احتمال زیاد خواهد بود به ارزش حدود $700,000 به $1 میلیون نفر است.

“هدف از این تشنج است که برای حفاظت از این گونه در حالی که جلوگیری انتقالها از استفاده از بنادر ایالات متحده به عنوان مناسب مسیرهای غیر قانونی کوسه باله تجارت گفت: Christina مایستر سخنگوی ماهی ها و حیات وحش توجه به هرالد.

به گفته گاوین شایر رئیس امور عمومی در خدمات شیلات و حیات وحش حمل و نقل از باله های کوسه نیز نقض Lacey قانون یک قانون دوستیابی از سال 1900 که ممنوع قاچاق غیرقانونی حیات وحش است.

“این حمل و نقل, نقض بین عمل و شامل شهرهای ذکر شده در گونه” گفت شایر با توجه به سی ان ان. “ما محدود به آنچه که ما می گویند در مورد این عنوان این است که مداوم مورد است.”

به نقل از اشاره به کنوانسیون تجارت بین المللی گونه های در معرض خطر یک لیست از حیوانات و گیاهان وحشی که در حال محافظت از جمله 12 مختلف کوسه گونه است.

بازداشت شده و تحقیقات همچنان ادامه دارد با توجه به مایستر.

تقاضا برای باله های کوسه منجر به بیش از 90 درصد کاهش جمعیت کوسه از جمله کودن و اقیانوسی whitetip با توجه به مطالعه در دریایی سیاست. هر سال بیش از یک میلیون تن از کوسه ها گرفتار می شوند و تهدید نزدیک به 60 درصد از جهان را گونه کوسه.

“برای باله های کوسه و دیگر تهدید های لوکس, حیات وحش, تنها کوچکی می تواند موفق پایدار بسیاری از تجارت بین المللی کنترل نشده است و یا در حال حاضر غیر قابل کنترل قاچاق و شکار غیر قانونی زیاد جنایی شبکه ها اغلب درگیر و اندکی وجود دارد دولت و یا مصرف کننده اشتها در عمده تقاضا مراکز فشار پایدار و قانونی تجارت” با توجه به مطالعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de