12 کشته در هند کشمیر خشونت در میان ویروس مستند

مقامات می گویند در این درگیری همچنین در سمت چپ 3 سرباز کشته و زخمی چندین بیشتر

منتشر شده 8:12 PM, مارس 05, 2020

به روز شده در 8:12 PM, مارس 05, 2020

LOCKDOWN. A family wearing facemasks walk along a street during a government-imposed nationwide lockdown as a preventive measures against the COVID-19 coronavirus, in Srinagar on April 3, 2020. Photo by Tauseef Mustafa/AFP

مستند. یک خانواده پوشیدن facemasks راه رفتن در امتداد یک خیابان در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در سرینگر در مارس 3, 2020. عکس Tauseef مصطفی/AFP

سرینگر هند – نه اسلامگرایان و 3 سرباز کشته شدند در دو رویداد جداگانه در هند-اداره کشمیر گفته مقامات یکشنبه, آوریل 5 به مقامات اجرا یک مستند برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کشمیر یک ناآرام منطقه ادعا های هسته ای رقبای هند و پاکستان در حال حاضر شده است در یک مدت طولانی در حال اجرا مقررات منع رفت و آمد اعمال شده برای سرکوب ناآرامی به دهلی نو اوراق هیمالیا دره نیمه خودمختار وضعیت در آگوست 5.

سخنگوی ارتش هند سرهنگ راجش Kalia گفت: 5 شبه نظامیان مسلح کشته شدند اوایل روز شنبه در شمال Keran منطقه به بالفعل مرز شناخته شده به عنوان خط کنترل (LoC) که تقسیم سرزمین مورد مناقشه با پاکستان است.

این درگیری همچنین در سمت چپ سه سرباز کشته و زخمی چند مطلب گفت: در یک بیانیه کوتاه.

جنگ آمد و در عرض 24 ساعت از دیگر تفنگ نبرد مشکوک بین شورشیان و نیروهای دولتی در جنوب Kulgam منطقه ای که در سمت چپ چهار مرده است.

پلیس گفت: تمام 4 شد شبه نظامیان از منطقه محلی است.

کشمیر برپا کرده سه دهه شورش مسلحانه در برابر هندی قانون با ده ها هزار نفر از زندگی بیشتر شهروندان از دست داده در جنگ است.

هند به طور منظم متهم به آن قوس رقیب پاکستان از پشتیبانی و ارسال شورشیان در سراسر شدت militarised مرز. اسلام آباد با رد این ادعا است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im