103 بيمار مرخص اما 56 موارد جدید محصول در تامیل نادو

چنای: متاسفم برای گفتن coronavirus حساب نمی افتد در تامیل نادو امروز به عنوان آینده توسط وزیر Edappadi Palaniswamy دیروز هنگامی که او شاداب با کاهش تعداد دیده می شود این هفته است. اما تازه مثبت افزایش دوباره توسط 56 امروز نشان می دهد وجود دارد هیچ چیز به آن است.

بنابراین تامیل نادو است که هنوز هم سوم در کشور با 1,323 coronapositive موارد است. مرگ باقی می ماند در 15.

56 جدید مثبت شد و همچنان در حال افزایش تعجب آور افزایش 17 مورد جدید از تانجاوور منطقه به دنبال چنای با 11, تیرووللور و Tenkasi مناطق 5 و Tiruchy 3.

بنابراین امیدواریم که تا به حال به جاهای دیگر یافت می شود: به عنوان در هر به روز رسانی آمار و ارقام منتشر شده توسط اداره بهداشت عمومی و طب پیشگیری وجود دارد 103 ترشحات از بهبود بیماران امروز یک رکورد برای یک روز تا کنون. این طول می کشد تعداد کل مرخص بیماران به 283.

روز جمعه ترشحات موجود در یک گرم داستان. آنها شامل یک جوان 25 ساله که جذب مقدار زیادی از توجه رسانه ها به عنوان چنای مرکز خرید کارگر که در زمان بیماری و سپس آزمایش Covid-19 مثبت است. سهشنبه مشخص شده در پایان ماه قرنطینه در Ariylaur دولت کالج پزشکی بیمارستان و او داده شد ارسال کردن با دسته گل و میوه خندان پرستاران پلیس و درآمد babus.

افزایش ناگهانی موارد مثبت از تانجاوور بود نگرانی هر چند. آن است که نسبت به ورود نتایج آزمون از 17 47 نفر در انزوا نگه داشته در دولت کالج مهندسی در Sengipatti که در نزدیکی شهر باستانی. این مردم بودند که بستگان و تماس با ما از یکی کرونا آلوده بیمار در حال حاضر تحت درمان در تانجاوور دولت کالج پزشکی بیمارستان. این سواب یافت 17 نفر از آنها مثبت برای این ویروس و 30 منفی است.

در Salem, وزیر Palaniswamy گفت: دولت دریافت 24,000 rapid test, کیت از چین در روز جمعه, اخبار سازمان گزارش شده است. این بخشی از یک سفارش از 1.25 لاخ کیت که ظاهرا فرماندهی آمریکا در هفته گذشته است.

بیشتر کیت به معنی سریع تر نتایج گفت Palaniswami. اما بیشتر کیت همچنین می تواند به این معنی است که مثبت یا بیشتر منفی. این می تواند در هر راه بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im