1,000 پلیس مسلح بودن مستقر شاه می گوید پلیس دهلی حرفه ای نیروی

دهلی نو: مسلح گردان از پلیس دهلی متشکل از حدود 1000 نفر پرسنل در حال مستقر در خشونت-مناطق ضربه دهلی نو در حالی که درون مرزهای دولتی هستند که از نزدیک تحت نظارت مقامات گفت.

این سرايت داده بود در یک نشست سطح بالا برگزار شده توسط خانه وزیر آمیت شاه و با حضور دهلی LG آنیل Baijal ارشد وزیر Arvind Kejriwal و کمیسر پلیس Amulya Patnaik, در میان دیگران.

همچنین تصمیم گرفته شد در این جلسه به منظور ارتقاء پلیس-MLA هماهنگی در سرمایه های ملی و همچنین واکنشی صلح کمیته با نمایندگان تمام بخش های جامعه ادیان و برجسته محلی شهروندان یک مقام رسمی گفت.

ویژه افسران همراه با نیروهای اضافی در حال مستقر در خشونت-آمار مناطق دهلی نو که در آن حداقل هفت نفر از جمله یک پلیس کشته شدند.

مرزهای دهلی نو با اوتار پرادش و هاریانا در حال نظارت توسط پلیس طی سه روز و پلیس دهلی مصرف شده است گام های مناسب مانند چک و دیگر اقدامات پیشگیرانه به خصوص در نمای آینده دیوان عالی کشور جلسه در اعتراض به تابعیت اصلاح قانون در Shaheeen باغ در اینجا.

صفحه اصلی وزیر اشاره کرد که بسیاری از مضر و شایعات در حال گسترش است که اشغال منابع پلیس و دادگاه تجدید نظر به عموم و رسانه ها برای برقراری ارتباط مسئولانه و جلوگیری از گسترش شایعات تایید نشده.

از او پرسید: کمیسر پلیس دهلی نو به depute افسران ارشد پلیس در اتاق کنترل به طوری که شایعات می شود زدوده و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

شاه تأکید بر نیاز به جلوگیری از انتقاد از پلیس دهلی و گفت که غیر ضروری و انتقاد بی جا می تواند تاثیر منفی بر روحیه نیروی.

او گفت که پلیس دهلی حرفه ای سازمان است و به اندازه کافی قدرت قادر به تصمیم گیری در مقدار نیروی مورد نیاز برای خنثی کردن تنش های که در آن لازم است.

شاه صحبت از نیاز به دوباره فعال کردن محلی صلح و کمیته گفت: این کمیته باید شامل نمایندگانی از تمام بخش های جامعه ادیان و برجسته از افراد محلی.

او خواست احزاب سیاسی به درخواست نمایندگان محلی خود به برگزاری جلسات در مناطق حساس و دستور افسران ارشد پلیس به دیدار آسیب پذیر ایستگاه های پلیس در اولین.

صفحه اصلی وزیر خواست همگان را به حفظ خویشتن داری و بالا خطوط حزب برای پیدا کردن راه حل و کادرهای احزاب سیاسی باید با توجه به اطمینان که وضعیت تحت کنترل است.

او در ادامه خواست احزاب سیاسی برای جلوگیری از سخنان تحریک آمیز و اظهارات.

شاه قدردانی از مشارکت همه احزاب و از آنها خواست برای حفظ خویشتن داری و بالا خطوط حزب برای پیدا کردن راه حل و کادرهای احزاب سیاسی باید با توجه به اطمینان که وضعیت تحت کنترل است.

او گفت: هشدارهای داده شده توسط پلیس در پاسخ به نفرت سخنرانی که خراب کردن جو است.

بازخورد گرفته شده از نمایندگان محلی و ثبت شده در بیشتر دوره از عمل و پس از بحث و گفتگو با معاون فرماندار و پلیس دهلی کمیسر دیگر مقام گفت.

اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla, مدیر اداره اطلاعات Arvind Kumar, کنگره رهبر Subhash چوپرا, BJP را Manoj Tiwari و Ramvir Bidhuri در جلسه حضور داشتند.

در 70-عضو دهلی مجلس, Aam Aadmi Party دارای 62 MLAs در حالی که BJP هشت.

سر پاسبان بود و در میان هفت نفر کشته و حداقل 50 نفر دیگر از جمله چند شبه نظامی و پلیس دهلی پرسنل مجروح شدند به عنوان خشونت spiralled بیش از اصلاح قانون تابعیت در شمال شرقی دهلی نو در روز دوشنبه.

دیوانه وار اوباش به آتش کشیدند خانه ها و مغازه ها و وسایل نقلیه و یک پمپ بنزین علاوه بر پرتاب سنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de