100-سال-روسی ضربان coronavirus

در کشور اولین مورد گزارش شده از یک بازمانده که, پیر, زن, Pelageya Poyarkova است تخلیه شده در تولد 100

منتشر شده 3:17 PM, مارس 14 سال 2020

به روز رسانی 3:22 PM, مارس 14 سال 2020

CENTENARIAN. Pelageya Poyarkova, 100, wearing a protective mask poses for a picture as she leaves the Brain Centre in Moscow on May 13, 2020. Handout photo/AFP

صد ساله. Pelageya Poyarkova, 100, پوشیدن یک ماسک محافظ به شمار در یک تصویر او به عنوان برگ مغز مرکز در مسکو در روز 13 مه سال 2020 است. جزوه عکس/AFP

مسکو, روسیه – روسیه جشن نادر بیت از اخبار خوب در چهار شنبه, مه 13 به عنوان یک 100-year-old woman چپ مسکو بیمارستان پس از دوره نقاهت به طور کامل از coronavirus.

در کشور اولین مورد گزارش شده از یک بازمانده که, پیر, زن, Pelageya Poyarkova بود مرخص در تولد 100 مسکو کلینیک درمان او گفت:.

تلویزیون روسیه نشان داد زن مسن به پوشیدن یک ماسک صورت و محکم فشار یک دسته گل رز قرمز به عنوان او خارج شد در یک صندلی چرخدار, احاطه شده توسط پزشکان و روزنامه نگاران.

Poyarkova تا به حال قرارداد این ویروس از یک شخص بیمار در بیمارستان دیگری که در آن او تا به حال شده است دریافت روال درمان است.

بعد از تست مثبت و در حال توسعه چندین علائم او منتقل شد به مسکو مغز مرکز که به طور معمول دارای تخصص در قربانیان سکته مغزی شده است اما repurposed برای درمان coronavirus بیماران.

این بیمارستان گفت: Poyarkova اول روسیه صد ساله به طور کامل بهبود از ویروس.

“او تبدیل به یک کار دشوار بانوی پیر” بیمارستان اقدام مدیر Vsevolod Belousov گفت: در تلویزیون است.

او نیاز به مراقبت های ویژه بود و استاندارد درمان با داروهای رقیق کننده خون, او گفت:.

متولد در مسکو, زن مسن در حال حاضر زندگی می کند دختر و پسر در قانون. شوهرش کشته شده در جنگ جهانی دوم می روم و او را برای مراقبت از کودک خردسال به بیمارستان گفت.

روسیه در حال حاضر گزارش 242,271 موارد coronavirus و دوم در جهان قرار دارد بدترین آسیب دیده کشور پس از ایالات متحده در از نظر تعداد عفونت.

Coronavirus است به خصوص خطرناک برای افراد مسن و کسانی که با شرایط مزمن. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de