10 میلیون جمعیت سرخپوستان تهمت تخیل در حال حاضر

واشنگتن: تعداد افرادی که در خیابان ها صف به استقبال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او در زمین در هند به تازگی رشد کرده در تخیل از رئیس جمهور ایالات متحده از هفت میلیون نفر در هفته گذشته به 10 میلیون در حال حاضر.

صحبت با خبرنگاران در یک تجمع در کلرادو مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “خوب fiend” نخست وزیر هند نارندرا مودی گفته است که او وجود دارد خواهد بود 10 میلیون نفر به استقبال او هنگامی که او در زمین در هند در فوریه 24.

پیش بینی توسط مقامات هندی در احمدآباد که رئیس جمهور برنامه ریزی شده است برای دیدار به مراتب پایین تر است. احمدآباد شهری کمیسر Vijay Nehra است گفت که او انتظار دارد که بین یک تا دو لاخ مردم به خط 22-متر مسیر از فرودگاه احمدآباد به ورزشگاه.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همسرش, Melania و دختر Ivanka در حال برنامه ریزی برای سفر به احمدآباد آگرا و دهلی نو در فوریه 24 و 25.

اخیرا در سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پایگاه نیروی هوایی اندروز که مودی به او گفت که “ما باید 7 میلیون نفر بین فرودگاه و این رویداد است.”

در روز پنج شنبه تهمت رشد جمعیت به اندازه سه میلیون در نگه داشتن امریکا بزرگ’ تجمع در کلرادو.

“من از شنیدن آنها در حال رفتن به 10 میلیون نفر است. آنها می گویند در هر نقطه از شش تا 10 میلیون نفر در حال رفتن به نشان می شود در طول مسیر به یکی از بزرگترین استادیوم های جهان, بزرگترین ورزشگاه کریکت در جهان است که با نام تجاری جدید و زیبا” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن.

کل جمعیت احمدآباد 70 لاخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Namaste تهمت تجمع در احمدآباد خواهد از بین بردن او.

“نخست وزیر مودی گفت: ما باید 10 میلیون نفر شما خوش آمد می گوید. در اینجا مشکل من. ما یک خانه بسته بندی شده. ما بسیاری از مردم هزاران نفر از مردم که نمی توانستم در. آن را به نگاه مانند بادام زمینی از شرکت در” او گفت:.

“من هرگز راضی به این جمعیت است. اگر ما 10 میلیون نفر در هند, چگونه می توانم راضی می شود که ما را پر کنید تا مانند یک 60,000 صندلی استادیوم ؟ من خراب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان از مخاطبان سپس به او پیشنهاد کرد که ساخت یک بزرگتر ورزشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de