10 coronavirus نقاط در هند

دهلی نو: دولت با تمرکز توجه خود را بر روی 10 ‘نقاط’ در سراسر کشور در تلاش خود را برای کنترل گسترش COVID-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 1200 نفر و ادعا کرد حداقل 35 زندگی می کند. وجود نقاط هر در اوتار پرادش, دهلی نو, کرالا و ماهاراشترا و در گجرات و راجستان:

دهلی نو

Nizamuddin غرب: مشهور برای حرم از 14h قرن صوفی عارف خواجه Nizamuddin Auliya جنوبی دهلی نو محل پدید آمده است به عنوان یک کانون برای گسترش coronavirus در نقاط مختلف کشور پس از هزاران نفر از مردم در یک Tablighi Jamaat جماعت از مارس 1-15.

شش نفر که در Telangana و یکی در جامو و کشمیر با حضور جماعت در ستاد Tablighi در Nizamuddin غرب مستعمره تقسیم بین تودرتو خطوط در نزدیکی ‘dargah’ و بزرگ خانه های مسکونی.

در دهلی به تنهایی 24 نفر تست مثبت برای این بیماری است. علاوه بر 441 شرکت کنندگان به بیمارستان منتقل شد و پس از آنها نشان داد علائم. این تعداد به احتمال زیاد به تورم به طور قابل توجهی بیشتر تست گزارش آمده است.

Dilshad باغ: شمال شرقی دهلی نو محل عناوین ساخته شده که یک زن با یک سفر سابقه به عربستان سعودی آزمایش مثبت برای coronavirus و آلوده دختر خود را به عنوان به خوبی به عنوان دو بستگان در Jehangirpuri نزدیک است.

وی همچنین در تماس با ‘mohalla’ کلینیک دکتر در Maujpur که مبتلا به این بیماری است. دکتر گفته که آمده اند به قرارداد با صدها نفر از مردم بعد از انتقال عفونت به همسر خود.

“تا کنون تعدادی از بیماران در Shahadra district (Dilshad باغ می افتد تحت Shahadra منطقه) است 11” گفت: یک بخش بهداشت و درمان شد.

ارشد وزارت بهداشت رسمی اضافه شده است که آنها می ترسید این تعداد می تواند مشخصی در Dilshad باغ اما وجود دارد خوشبختانه بوده است هیچ افزایش قابل توجهی در تعداد زیادی از بیماران در محل. این تعداد برای حدود 11 درصد از دهلی تعداد بیش از 100 coronavirus موارد است.

راجستان

بیلوارا: از مجموع 83 coronavirus موارد مثبت تشخیص داده شده در راجستان 26 از نساجی شهر بیلوارا. هشت بیماران باید آزمایش منفی پس از درمان.

وزارت بهداشت و درمان تیم گرفته اند 1,194 نمونه از بیلوارا.

عظیم غربالگری ورزش در جریان است با بیش از 26 لاخ مردم در مناطق شهری و روستایی نمیكند.

دو coronavirus مثبت و میر گرفته اند در بیلوارا اما مقامات حفظ که آنها کشته شده اند با توجه به شرکت مرضی شرایط.

یک دکتر در یک بیمارستان خصوصی بود اولین مورد مثبت در بیلوارا. بسیاری از موارد است که آمده اند تا کنون یا از کارکنان بیمارستان و یا بیمار که رفته بود برای درمان در بیمارستان است.

اوتار پرادش

نویدا: Gautam Buddh نگر مجاور دهلی نو در غرب, Uttar Pradesh تا کنون ثبت شده 38 COVID-19 موارد بالاترین برای هر منطقه در این کشور پرجمعیت ترین دولت است.

حدود دو دوجین از این موارد به طور مستقیم یا غیر مستقیم به یک شرکت خصوصی در Noida که در حال حاضر رزرو برای به خطر انداختن زندگی مردم و مهر و موم شده.

حدود 626 نمونه آزمایش شده اند و تا کنون 1,852 مردم تحت نظارت در سراسر نویدا و گریتر نیدا در حالی که یکی دیگر از 291 شده اند در قرنطینه های مختلف جداسازی امکانات در منطقه محلی در بخش بهداشت و درمان خبر داد.

در سمت روشن شش نفر از این بیماران تا کنون بهبود در گوتام Buddh نگر و ترخيص از بيمارستان تا سهشنبه, ترک 32 فعال موارد coronavirus آنها اضافه شده است.

مرتا: غربی اوتار پرادش منطقه دوم کانون در دولت که در آن تعدادی از موارد تا عبور از 100 علامت با 19 نفر تست مثبت برای این بیماری است.

از 17 نمونه تست شده در دوشنبه شش اعلام شد, مثبت, مقامات گفت. از شش چهار هستند اعضای خانواده از یک مرد که به تازگی از ماهاراشترا. اولین COVID-19 مورد گزارش شده از اینجا آخرین جمعه است.

ماهاراشترا

بمبئی: پس از چندین مورد از افراد به صورت تصادفی تست مثبت برای COVID-19 پدید آمده در روز دوشنبه در بمبئی دولت در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد Koliwada منطقه Worli و Goregaon حومه به عنوان دو نقاط.

در بمبئی رمان coronavirus ادعا کرده است هشت زندگی می کند و وجود دارد 167 موارد مثبت.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد 230 COVID-19 موارد مثبت تشخیص داده شده در ماهاراشترا. از این 10 جانشان را از دست دادند و 39 نفر مرخص شده پس از بهبودی. وجود دارد 181 فعال موارد COVID-19 در دولت است.

Pune: چهل و شش مورد گزارش شد که در روز سه شنبه. دو مورد مثبت در ماهاراشترا گزارش شده از پونا در مارس 9.

پونا شهری شرکت ارشد بهداشت افسر Dr Ramchandra Hankare گفت: یکی COVID-19 بیمار درگذشت چند ارگان شکست در یک بیمارستان خصوصی در روز دوشنبه. محرومیت دو نفر که حیاتی هستند بقیه همه بیماران پایدار و recuperating در بیمارستان, او گفت:.

تا کنون از 3500 نفر از جمله کسانی که سفر خارجی تاریخ خود تماس نزدیک شده اند “صفحه اصلی قرنطینه”.

به گفته مقامات 2,216 مسافران تحت نظارت است. از این 1,403 خود را به اتمام 14 روز دوره کمون و 813 هنوز فعال تحت نظارت است.

گجرات

احمدآباد: 73 coronavirus موارد ثبت شده در گجرات تا کنون بیشترین تعداد 23 مورد شناسایی شده است در احمدآباد منطقه عمدتا در شهرستان احمدآباد.

احمدآباد شهرستان تعداد سه نفر از شش مرگ و میر در گجرات. از پنج نفر که بهبود یافته اند و تا کنون چهار نفر از شهرستان احمدآباد.

“احمدآباد شهرستان اعلام شده است به عنوان فیلتر برای جلوگیری از گسترش ویروس در یک منطقه خاص پس از یک مورد مثبت از سطوح. در حالت ایده آل یک سه کیلومتر متر منطقه اطراف محل اقامت که بیمار موجود است برای 14 روز. آن را مانند یک کل مستند. هیچ کس می توانند در داخل یا خارج به جز کارکنان بخش بهداشت و درمان گفت:” دکتر Prakash مبلمان پایدار اضافی مدیر بهداشت عمومی, Gujarat.

کرالا

کسرگد: کسرگد یکی از بدترین مناطق آسیب دیده در کشور با تعداد موارد مثبت ایستاده در 99 در حالی که بیش از 7,725 مردم در زیر مشاهده است. در مجموع 163 مردم در انزوا بخش.

در حال حاضر تماس با افراد آلوده و عفونت ممکن است از خارجی عودت دیده می شود به عنوان علل گسترش ویروس.

Pathanamthitta: Pathanamthitta مارس گزارش داده اند که تعداد کمتر از موارد مثبت در پنج اما 7,254 مردم در زیر مشاهده است.

هر دو این مناطق گزارش نشده اند هر مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de