10 coronavirus مرگ 500 نفر در هند; مستند ممکن است گسترش به کشورهای دیگر

دهلی نو: Coronavirus موارد عبور 500 و یک مرگ از عفونت گزارش با در نظر گرفتن تلفات به ده به عنوان مرکز در روز سه شنبه پرسید متحده و اتحادیه سرزمین به گیره مقررات منع رفت و آمد در هر کجا که لازم است در پی مردم هجوم مستند سفارشات در نقاط مختلف کشور است.

به عنوان 32 متحده و سرزمین های اتحادیه اعلام کرد کامل مستند تا 31 مارس برای مقابله با این بیماری همه گیر مقامات در حال جدی گرفتن نظر مردم در ادامه به سرمایه گذاری با وجود این مستند با توجه به اینکه روزهای آینده و هفته در حال رفتن به بسیار بسیار مهم برای جلوگیری از گسترش عفونت ویروسی.

با کروناویروس مستند ضربه زدن به صنعت هند و باعث ضرر و زیان کار وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: یک بسته اقتصادی برای کمک به جزر و مد در طول بحران اعلام خواهد شد بسیار به زودی.

Sitharaman به خبرنگاران گفت: یک اطلاعیه در بسته خواهد بود ساخته شده زودتر از بعد.

دو ایالت پنجاب و ماهاراشترا – و یک UT – تامیل نادو – در حال حاضر اعلام کرد مقررات منع رفت و آمد در مناطق مربوطه خود را.

متحده مانند اوتار پرادش در روز سه شنبه تصمیم به گسترش این مستند به پوشش کل دولت است.

در ماهاراشترا 65 سال coronavirus فوت بیمار در بمبئی در نظر گرفتن مرگ و میر به علت COVID-19 به سه در کلان شهر. غربی دولت برای اختصاص 101 از مجموع 492 موارد به دنبال کرالا(91).

این مرد به تازگی از امارات متحده عربی(امارات متحده عربی) به احمدآباد. او بعد از شکایت از تب و سرفه و مشکل در تنفس Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در بیانیه ای گفت.

بیمار به ارمغان آورده بود به Kasturba بیمارستان در بمبئی در 20 مارس برای درمان اما وضعیت سلامت او رو به وخامت گذاشته و بیشتر.

مرد نیز تا به حال از قبل موجود بیماریها از جمله فشار خون بالا و شدید دیابت, این بیانیه اضافه کرد: او در اواخر شنبه شب.

با توجه به اطلاعات به روز شده در روز سه شنبه تعداد کل COVID-19 نفر افزایش یافت به 492 از جمله 446 فعال موارد است. این رقم شامل 41 اتباع خارجی. موارد چند بیشتر افراد داشتن آزمایش مثبت برای عفونت گزارش شده در طول روز است.

زودتر و نه مرگ و میر ثبت شد در ماهاراشترا (2), Bihar, Karnataka, دهلی نو, گجرات و پنجاب, West Bengal و هیماچال پرادش است.

سی و هفت نفر درمان شده است/مرخص/مهاجرت با توجه به داده های رسمی.

به عنوان موارد عفونت ویروسی رسید, مقامات قرار داده اند تقریبا تمام کشور تحت مستند ممنوعیت تجمع مردم و تعلیق جاده, راه آهن و ترافیک هوایی در اقدامات بی سابقه ای تا 31 مارس است.

بالا ی دولت مرکزی به نام برخی از وزرای ارشد و مطلع و آنها را از ضرورت اعمال مقررات منع رفت و آمد اگر مردم همچنان به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود.

دولت های ایالتی و اتحادیه قلمرو دولت توصیه شده است برای تحمیل حکومت نظامی در هر کجا که لازم است به عنوان بسیاری از مردم همچنان به بیرون رفتن از خانه های خود را با وجود مستند دستور داد برای بررسی گسترش ویروس یک دولت گفت: با توجه به PTI.

به دولت منتقل شده اند که در مجامع عمومی می تواند منجر به تشدید وضعیت حاکم.

“در حال حاضر آن است تا به دولت برای عمل به عنوان در هر محلی وضعیت و ارائه راهنمایی های لازم به منطقه دادستانی که باید از این قدرت برای تحمیل حکومت نظامی” این مقام گفت.

در کرالا, آخرین دولت به منظور مستند, اتوبوس رفت جاده ها و مغازه های محرومیت کسانی که فروش ملزومات بسته باقی ماند اما نقض شد galore, باعث, پلیس به کتاب مجرمان.

Autorickshaws و وسایل نقلیه خصوصی از جمله دو چرخ می گرفت پیمودن در مکان های مختلف نادیده گرفتن دستورالعمل ها است که مردم باید سرمایه گذاری بدون هیچ دلیل معتبر.

در برخی از مکان ها در هاریانا پلیس تا به حال یک زمان سخت برای متقاعد کردن مردم که به صورت غیر ضروری کار و ارسال آنها را به بازگشت به خانه های خود.

در بیوانی در یک بررسی سد پلیس برای مقابله با تعداد دو چرخ سواران بسیاری از آنها که در جاده های غیر ضروری در محل کار.

“ما در حال متقاعد کردن آنها و ارسال آنها را به بازگشت به خانه های خود گفت:” نیروهای پلیس و پرسنل وظیفه در یک بررسی سد.

در دهلی نو اتحادیه های وزیر بهداشت Harsh Vardhan بررسی وضعیت مهار و مدیریت COVID-19 در کشور و تأکید بر کیفیت و ستبری جامعه نظارت و ردیابی تماس.

به عنوان در تاریخ در مجموع 1,87,904 افراد تحت نظارت و اطراف 35,073 را به اتمام 28 روز مشاهده دوره که در روز یک بیانیه رسمی گفت. Vardhan بازدید از مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) اتاق کنترل و آزمایشگاه های تست و بررسی وضعیت فعلی وجود دارد با مقامات ارشد.

او همچنین با تعامل ملی بهداشت ماموریت(آنهم) MDs و ارشد نظارت افسران متحده/UTs از طریق یک ویدئو کنفرانس.

“شما همه فرم ما خط مقدم رزمندگان که از طریق حمایت از افراد مبتلا صحیح و به موقع و حیاتی اطلاعات در حال ارائه يومان خدمت به ملت است.”

“من درود می فرستم دانشمندانی که با روش های تست و قرار دادن خود در معرض خطر در خط خود را از وظیفه است.”

بررسی وضعیت مهار و مدیریت COVID-19 با آنهم MDs Vardhan تأکید بر کیفیت و ستبری جامعه نظارت و ردیابی تماس.

“از آن است که نیاز به ساعت که تمام افرادی که یا در خانه یا مرکز قرنطینه نیاز به حفظ دقیق شب زنده داری و تمرین گذاشته پروتکل های اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی. مراقبت های ویژه باید گرفته شود از سالمندان زنان باردار و کودکان,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de