1 نفر متهم در ارتباط با نژادپرستانه تهمت ضد سیاه و گرافیتی گزارش در تورنتو قطار مترو

پلیس تورنتو می گویند یک نفر دستگیر شد و متهم در بعد از ظهر یکشنبه در ارتباط با نقاشی های دیواری و نژادپرستانه تهمت گزارش در هفته گذشته در تورنتو حمل و نقل کمیسیون قطار مترو.

این حادثه برای اولین بار گزارش شده در داخل یک خط 2 قطار در بردویو ایستگاه اواخر بعد از ظهر جمعه گفت: TTC سخنگوی استوارت سبز.

تورنتو زن Dionne سامانتا Callaghan توصیف این حادثه به CBC تورنتو شنبه گفت او نشستم در مترو در راه خود را به خانه از کار در بیمارستان زمانی که یک زن با یک کودک آغاز شده و با اشاره او و رجزخوانی گفت: N-word.

Callaghan گفت که او تصمیم به چشم پوشی از زن نگه داشتن هدفون خود را و نگاه کردن. در حالی که او نمی تواند بشنود زن Callaghan می گوید: “من می توانم ببینم N-word انداخته بودن در چهره من.”

در یک نقطه Callaghan گفت: زن در زمان فرزند نشانگر و نوشت: یک عبارت که شامل یک اشتباه از نسخه N-word در قطار دیوار اشاره کرد و او را.

او توضیح داد که در حال متزلزل و در اشک پس از حادثه است.

Dionne سامانتا Callaghan می گوید: او در اشک پس از یک زن در مترو ranted نژادپرستانه تهمت در او و نوشت: N-word. (CBC)

قطار بود بلافاصله از خدمات پس از آن به دنبال در کیپلینگ ایستگاه حدود یک ساعت بعد.

پلیس تورنتو گفت: آنها دریافت دو شاهد تماس های مورد حادثه در شب جمعه است.

متهم نه متهم به جرم و جنایت نفرت

پلیس تورنتو Const. دیوید Hopkinson گفت: CBC تورنتو یکشنبه که متهم دستگیر شد و در 11 a. m. ET و به اتهام فساد به اموال تحت 5000 $و آزار و اذیت.

Hopkinson گفت: پلیس متهم متهم با جرم و جنایت نفرت.

در این مرحله پلیس در حال انتشار نام متهمان برای خود ایمنی Hopkinson اضافه شده است. آنها منتشر شده است از بازداشت و انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه در تاریخ بعد.

سبز گفت: CBC تورنتو یکشنبه که TTC خوشحال است که پلیس بر اساس شواهد و حداقل دو شکایت آنها دریافت کرده قادر به دستگیری و اتهام کسی “بسیار به سرعت.”

“این یک عمل است که ریشه در نفرت” سبز گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *