1 مرده در شیللنگ ضد کا اعتراض

گواتی: مقررات منع رفت و آمد اعمال شد در مشکل-پاره منطقه شیللنگ و خدمات مخابراتی بودند به حالت تعلیق در روز شنبه پس از برخورد خشونت آمیز بین اعضای خاصی را به دانش آموزان اتحادیه (KSU) و غیر قبایل در Ichamati منطقه شرق خاصی تپه منطقه در مگالایا منجر به یک مرگ.

پلیس گفت که آنها را بازداشت کرده است هشت متهم که ادعا شده اند درگیر در خشونت ها در شرق خاصی تپه منطقه. خشونت به دنبال دیدار برابر شهروندی متمم قانون و اجرای خط داخلی اجازه (ILP) رژیم در دولت است.

“دولت تصمیم به اعمال مقررات منع رفت و آمد در مشکل-پاره مناطق پس از گزارش از درگیری و دو دستگاه خودرو در حال آتش کشیده شده توسط برخی از miscreants. صبح زود ما نیز بازداشت هشت نفر از Ichamati بودند که به طور مستقیم درگیر در خشونت که به کشته شدن یک نفر و مجروح شدن چند نفر دیگر. آنها به نام در شاه گفت:” آقای کلودیا A. Lyngwa سرپرست پلیس شرق خاصی تپه منطقه. او ادعا کرد وضعیت وخیم بود. اما تحت کنترل است.

پلیس گفت که خشونت آغاز شده و پس از یک جلسه برگزار شده توسط خاصی را به دانش آموزان اتحادیه (KSU) در Ichamati. “در حدود 3 ساعت پس از این دیدار درگیری آغاز شد و بین KSU اعضای محلی و غیر قبایل این منطقه است. پس از آن, KSU اعضای سوخته در یک انبار کاه در حاشیه بازار و اقدام به سوزاندن خانه. غیر قبایل انتقام و سنگسار یک اتوبوس حامل KSU اعضای” پلیس در بیانیه ای گفت:.

“چهار نفر از اعضای KSU زخمی شدند, دو فرستاده شد به Ichamati CHC و مرخص و دو مراجعه کننده به Sohra CHC. یک تاکسی محلی که رفته بود برای جمع آوری KSU از اعضای Ichamati بازار پس از این درگیری نیز آسیب دیده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de